Східці

« 1 of 2 »

Компанія RoyalStone виробляє і реалізує в Києві щаблі з мармуру, виготовлені з якісного матеріалу. Представлені в каталозі вироби володіють особливою привабливістю благородного каменю. Наші дослідні та вправні майстри створюють ступені та сходи будь-якої конструктивної складності. У нас власне виробництво, тому ми не завищуємо ціни на готові вироби.

Ми не тільки виробляємо, але збираємо, а також встановлюємо мармурові сходи. За період нашої діяльності нами реалізовано безліч проектів різної складності. У компанії працюють професіонали, які створюють справжні шедеври, з якими можна ознайомитися в нашому каталозі. Ми здійснюємо будь-які дизайнерські ідеї і враховуємо точку зору наших клієнтів.

Мармурові сходи

Мармурові сходи в Києві встановлюються нашими майстрами з дотриманням сучасних технологій. Замовники отримують величні сходи, які не залишать байдужими любителів розкоші. Крім приватних будинків, ми встановлюємо їх в офісних та адміністративних будівлях, готелях, ресторанах і так далі. Красу і елегантність виробів з мармуру складно переоцінити. Вони чудово виглядають як елемент ландшафтного дизайну, доповнюють вишуканістю парки і сквери, мають свої відмітні властивості:

Сходи з правильно підготовленими мармуровими рівнями прослужать довгі роки. Досить проводити невеликі реставраційні роботи та полірування раз у 5-10 років, щоб її поверхня зберігалася як нова.

Натуральний мармур інертний до перепадів температур і впливу навколишнього середовища. Надійна поверхню сходинок стійка до стирання.

Деталі сходів з цього каменю безпечні, оскільки в їх структурі відсутні токсичні речовини.

Мармур має різні кольори і відтінки, він прикрашений незвичайним малюнком переплетених жил. Його розписом займається сама природа протягом усього періоду формування породи. У нас представлений багатий асортимент мармуру, який можна підібрати до будь-якого інтер’єру. Сходи з цього каменю служать витонченим і урочистим вбранням, підкреслюючи здатність своїх власників.

Виготовлення виробів з мармуру вимагає певних навичок і знань. Для підготовки східців використовується спеціальний склад, який всмоктується в структуру каменю і надає йому додаткову міцність і надійність. Для захисту від впливу вологи застосовується процедура гідрофобізації.

Мармурові сходи, ціна

Сходи з мармуру поєднуються з оздобленням. Благородство каменю підкреслять ковані металеві стійки і дерев’яні поручні перил. Сходи, оформлені мармуровими поручнями з класичної балясинами, додають помпезність холу. У каталозі нашої компанії клієнти можуть вибрати будь-який вподобаний варіант.

Наша компанія пропонує замовити мармурові сходи за оптимальною ціною, що становить вартість:

  • обраного мармуру;

  • кількості сходів і інших деталей;

  • типу торцевого профілю;

  • способу доставки;

  • монтажу сходів;

  • роботи по збірці сходів та інше.

Замовляйте в нашій компанії мармурові сходи, і ми створимо унікальний виріб, розроблений саме для Вас!