Вироби з каменю на замовлення — витонченість і розкіш у вашому будинку

Натуральні матеріали в облаштуванні будинку — це не тільки довговічність і екологічність, це також вишуканий інтер’єр і гарантоване відчуття затишку. Вироби з природного каменю благотворно впливають на мікроклімат приміщення, не доставляють клопоту з прибиранням, а також роблять неперевершеним інтер’єр вашого будинку. А різноманітна колірна гамма, створена самою природою, обов’язково задовольнить вимоги людей з різними смаками і підійде практично до всіх стилів інтер’єру.

Вироби з природного каменю можуть бути як декоративними — скульптури, балясини, фонтани, мозаїки та панно — так і функціональними — стільниці, сходи, ванни, раковини, каміни та інші елементи інтер’єру. Найчастіше для виготовлення облицювальної плитки та інших предметів для будинку використовують такі натуральні камені, як мармур і граніт. Звичайно, в природі існує безліч мінералів, які можна використовувати в будівництві і декорі, але ціна багатьох занадто висока для більшості споживачів. Тому акцент виробники роблять на поєднанні якості виробу і доступної ціни і вибирають для цього відповідний матеріал.

Знати, як поведе себе матеріал під час роботи і як він буде виглядати при денному або штучному освітленні може тільки досвідчений майстер, який воістину любить свою справу. У компанії RoyalStone працюють саме такі майстри.

Виготовлення виробів з натурального каменю: до кого звернутися?

Виготовлення виробів з натурального каменю – відповідальна і високотехнічна робота. Процес вимагає від майстра не тільки теоретичних знань і практичних навичок, а й певну чутливість до каменя. Знати, як поведе себе матеріал під час роботи і як він буде виглядати при денному або штучному освітленні може тільки досвідчений майстер, який воістину любить свою справу. У компанії RoyalStone працюють саме такі майстри.

Компанія RoyalStone пропонує вам такі види виробів:

Крім готових виробів у нас ви можете замовити натуральний камінь як український, так і імпортний. Граніт, мармур, лабрадорит, піщаник, травертин, онікс і інші камені доступні до замовлення нашим клієнтам. Велика розмаїтість відтінків і кольорів дає можливість підібрати відповідний камінь для вашого інтер’єру.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте високоякісний виріб, який прослужить вам довгі роки і буде зберігати первозданний вигляд протягом тривалого періоду. Наші майстри не перестають вивчати нововведення в сфері обробки натурального каменю, щоб виготовляти для вас найкращі вироби. Ми дуже чутливо ставимося до кожного виробу і контролюємо якість на всіх етапах виробництва.

Компанія RoyalStone це місце, де ви можете не тільки придбати вироби з природного каменю, але і замовити послуги заміру, проектування, виготовлення за індивідуальним проектом, доставки і реставрації вироробів. Неважливо в якій точці України ви знаходитесь — товар буде доставлений вам в обумовлені терміни. А жителям столиці доступні такі послуги, як полірування мармурових підлог і реставрація виробів.

RoyalStone — подаруйте розкіш собі і своїм близьким.