Граніт

« 1 of 11 »

Граніт – одина з найбільш важливих порід земної кори, яка сьогодні користується особливою популярністю серед тих, хто цінує красу і обирає для оформлення приміщень виключно природні матеріали.

Про плюси і властивості

Граніт являє собою натуральний, міцний, довговічний, стійкий до забруднень і безпечний камінь. Існує думка, що дана порода радіоактивна. Це зовсім не так. Хіба, що в кар’єрі, в якому видобули граніт, радіоактивний фон не в нормі, але такі ситуації рідкість. Як правило, породу з таких кар’єрів використовують виключно для зовнішніх робіт. Компанія Роялстоун працює виключно з перевіреними гранітами на власному обладнанні.

Завдяки своїм чудовим властивостям цей камінь активно використовують в якості оздоблювального матеріалу в будівництві і архітектурі.

Даний матеріал відмінно підходить для обробки фасадів будівель. Це обумовлено тим, що граніт володіє відмінною стійкістю до морозів, перепадів температур і майже не поглинає вологу.

Що стосується зовнішніх даних, то граніт виглядає презентабельно і розкішно, у зв’язку, з чим відмінно поєднується з будь-яким дизайнерським рішенням.

Довговічність – ще одна перевага. Через 10-20 років, граніт не втратить своєї первісної привабливості. Щоб зберегти привабливість природного каменю на довгі роки, багато хто віддає перевагу темному граніту, ніж світлому і обробляють камінь спеціальними хімічними засобами.

Багато хто помилково вважають, що граніт не дуже гарний, і що за красою поступається мармуру (більш зернистий). Щоб переконатися в тому, що це не так, зайдіть в нашу Галерею, та оцініть всю красу даного каменю. Величезний вибір текстур і відтінків вас неодмінно вразить і захопить.

Завдяки новим технологіям, які використовуються на нашому виробництві, вдається надати каменю витончені форми і виконати найскладніші завдання.

Що стосується вартості, то ціна на граніт на порядок вище, ніж на штучні матеріали. Однак пишність натурального каменю в поєднанні з екологічністю і безпекою є основною беззаперечною перевагою і навряд чи з ним може зрівнятися штучний матеріал. До того ж купити граніт за прийнятною ціною завжди зможете у нас на сайті компанії Royal Stone.

Вироби з граніту

Ми, як виробники, використовуємо імпортний граніт для виготовлення:

Граніт Київ також активно використовуємо в якості зовнішнього матеріалу для обробки фасаду, цоколя, вхідних груп і доріжок. Це обумовлено тим, що граніт-стійкий до механічних впливів, його важко подряпати і зіпсувати.

Чому саме ми?

Протягом багатьох років ми успішно робимо вироби з граніту і мармуру. На сьогоднішній день у нас найбільші можливості в історії каменеобробки.

Ми виготовляємо з натуральних каменів всі архітектурні та дизайнерські елементи для дому, дачі, офісів і не тільки.

У нас ви зможете купити граніт імпортний (Київ) за доступними цінами. Це обумовлено наявністю власного обладнання, масштабних замовлень і прямих поставок.