Сланець

Природний камінь сланець характеризується наявністю привабливого зовнішнього вигляду і високим показником міцності. Облицювання будинку таким матеріалом виділить його серед сусідніх будівель і додасть його власникові відчуття стилю.

« 1 of 2 »

 

Сланець – поєднання міцності і краси

До основних переваг даного каменю можна віднести:

  • довговічність (при цьому, слід зазначити, що під час експлуатаційного строку не сланець не змінює форму);
  • міцність (одне з основних достоїнств);
  • хорошу звукоізоляцію;
  • стійкість до перепадів температур, вологи;
  • легкість в обробці;
  • привабливий зовнішній вигляд.

На цьому позитивні риси даного природного каменю не закінчуються. Завдяки різноманітності кольорів, є можливість підібрати відповідний по відтінку/малюнку сланець.

В незалежності від того, для яких цілей його використовують (для внутрішньої обробки або для зовнішнього облицювання), він відмінно вписується в будь-який інтер’єр.

Сфера застосування

Сланець, ціна якого виправдовується високою якістю, сьогодні широко використовують при оздоблювальних роботах. Завдяки наявності чудового зовнішнього вигляду та міцності, з допомогою сланцю облицьовують каміни, сходи, фасади будівель і не тільки.

Також цей камінь використовують в якості підлогового покриття в місцях з великою прохідністю людей, наприклад, в торгових центрах, офісах. Це обумовлено тим, що натуральний камінь сланець зносостійкий.

Сланець не ковзає, тому ним часто встеляють підлогу на кухні та у ванній кімнаті. Цей камінь має пористу структуру, що перешкоджає утворенню гнилі і появи комах.

Зі сланцю також виготовляють підвіконня, стільниці, барні стійки та інші предмети інтер’єру. Такі меблі прослужить не одне століття.

Сланець також знайшов своє застосування і в ландшафті. Природний камінь нерідко використовують для мощення доріжок і присадибних зон. Активно його використовують при опорядженні фасадів.

За рахунок технічних особливостей, цей камінь застосовують при виготовленні більярдних столів.

Нерідко даний матеріал виступає в якості покрівельного покриття — тонкі пластини здатні захистити дах будівлі від атмосферних опадів. Сланець добре переносить як знижені, так і підвищені температури. При різких перепадах температур не пошкоджується.

Така покрівля прослужить не один десяток років (при цьому за весь час експлуатації дах не буде мати потребу в ремонті).

Цей камінь також добре поєднується з іншими матеріалами, наприклад, зі склом, деревом або штукатуркою.

Що стосується колірної гамми, то сланець найчастіше зустрічається у чорному, темно-сірому, рідше в зеленому, червоному кольорах.

Де купити?

Сланець, купити (Київ) який ви можете на сайті перевіреної роками компанії RoyalStone, являє собою благородство кольорів і наявність оригінальної фактури, яка стане гідною прикрасою будь-якого приміщення.

Тут ви можете придбати природний камінь сланець, ціна на який виправдовується якістю.