Декор

Декор з мармуру
« 1 of 2 »

Декор з мармуру в Києві від компанії RoyalStone – це гармонія високої майстерності різьбярів з неповторною красою природного каменю. Народження фігури з цієї благородної породи вимагає ювелірної точності, художнього таланту і навичок скульптура. Ми створюємо статуї людей, тварин та інші вироби з мармуру для парків або садів в повній відповідності з ескізами, а це вимагає кропіткої роботи.

У нашому каталозі знайдеться порода для виробництва виробів під будь-який інтер’єр.

  1. Розмаїття забарвлення дозволить створити декоративні фігурки, наприклад, під колір фронтальної частини камінів і камінних полиць. Натуральні відтінки, плавні переливи тональностей і тонко промальована чіткість рельєфних ліній дарують виробам неповторну принадність.

  2. Білий мармур прикрасить ванну кімнату чарівними елементами декору. Це підкреслить респектабельність власників і подарує купальні стиль античної терми або будуара французьких королів.

  3. Невеликі витончені статуетки стануть прекрасним доповненням холу або спальні. Нанесена на рельєф позолота надасть їм розкішного вигляду. Ці вироби можуть мати і практичну функцію – підтримувати стільницю або підвіконня, служити підставками для журнальних столиків або «тримати» абажур.

  4. Скульптури з мармуру прикрасять ландшафт. Їх м’яке внутрішнє світіння привертає увагу. Майстерно виконані фігури, точно передають пози людей або тварин, створюють ілюзію життя, що застигла у камінні.

Декор легко піддається як сухому, так і вологому чищенню. Використання поліролей поверне їм новизну. Вони не бояться вологи, так як весь камінь проходить процедуру гідрофобізації і набуває гігроскопічності. Крім цього, вироби відмінно витримують перепади температур, а це значить, що вуличні композиції стійкі до появи тріщин і подряпин. Вони будуть радувати вас багато років нев’янучою красою.

Натуральний мармур – м’який і податливий. Це дає можливість реалізовувати різні дизайнерські задуми. Ми працюємо не тільки за наданими ескізами. Наші фахівці по живопису та графіці розроблять свої варіанти дизайну, якщо в цьому буде необхідність. Ми реалізовуємо вже готові фігури, пропоновані в широкому асортименті. За ним можна переконатися в професіоналізмі та майстерності наших різьбярів, які володіють тонким художнім смаком, створюючи такі унікальні за красою твори мистецтва.

Разом зі скульптурними композиціями для ландшафту заміського будинку у нас можна придбати садові форми: мармурові лавки, фонтани і щаблі для оформлення доріжок. Виготовлені в єдиному стилі і колірному рішенні, вони збагатять красу парку, додадуть йому аристократизму і будуть викликати захоплення гостей. Розроблений єдиний проект дозволить знайти оптимальне розташування усіх елементів декору і заощадити гроші, так як комплексне обслуговування передбачає знижки.

Ми виробляємо монтаж точно у встановлені терміни. В нашій роботі застосовуються сучасне обладнання, спеціальні кріпильні суміші італійського виробництва, що дозволяють надійно фіксувати всі елементи декору. Вся продукція виконана з якісного мармуру, який не має терміну придатності, як і античні скульптури, що дійшли до нас з глибин століть.