Підлога

Підлога з граніту
« 1 of 2 »

Гранітна підлога в Києві виробництва компанії ROYALSTONE – красиве і стильне покриття, яке підкреслює високий соціальний статус своїх власників. Окрім реалізації ми надаємо послугу з укладання такої підлоги. Нашими дослідними майстрами завершена безліч подібних проектів, з якими можна ознайомитися в портфоліо. Ці роботи прикрашають крупні офісні приміщення, бізнес-центри, ресторани, заміські будинки і котеджі.

Багате убрання приміщень заграє по-новому, якщо його прикрашатиме кам’яна підлога, виконана з благородної гірської породи. Гранітні плити мають різне забарвлення і абстрактний малюнок, нанесений самою природою. Тому підлогова мозаїка, виконана з цього матеріалу, виглядає розкішно і вишукано. Але щоб правильно підібрати камінь, потрібно володіти спеціальними знаннями і навиками.

У декорі елітного житла, заміських будинків і офісних приміщень зажадалося поєднання екологічно чистих матеріалів з естетикою. Натуральний камінь, вживаний як обробний матеріал, виглядає гідно і додає простору презентабельність. Тому грамотно підібраний підлоговий граніт з Києва, який пропонує наша компанія, перетвориться на мозаїчне панно з неповторним по красі орнаментом. Інтенсивність його кольорового малюнка залежить від співвідношень мінералів, які закладаються в період формування породи.

Особливості

Підлога з гранітних плит – унікальне покриття, що володіє рядом особливостей, властивих лише цій гірській породі:

  • він практичний, тому що не вимагає спеціального доглядання. Досить проводити звичайне вологе прибирання. Харчові фарбники, кислоти і луги безпечні для поверхні такої підлоги. Він зносостійкий і стійкий до механічних пошкоджень, не боїться вологості і високих температур;
  • він освіжає інтер’єр, насичує його красою забарвлення і незвичайним малюнком. Такі підлоги асоціюються з убранням палацових залів;
  • багатолітній термін служби обумовлений тим, що ці підлоги неможливо нічим пошкодити. Київ пропонує поліровку граніту від компанії ROYALSTONE, що проводиться по всіх правилах. Ми дотримуємо технологію обробки плит смолосодержащимі засобами, що дозволяє добиватися стійкого результату – підлога багато років сяятиме дзеркальним блиском.

Ми працюємо з гранітом високої якості з українських і іноземних кар’єрів. Тому спектр пропонованого товару багатий колірною палітрою і різноманітністю природного малюнка. Це сприяє створенню мозаїчних поверхонь, виконаних в різних стилях. Безпека товару підтверджена гігієнічним сертифікатом.

Замовлення гранітної підлоги

Володіти підлоговим покриттям, укладеним з граніту, престижний. Їм прагнуть обзавестися успішні люди, щоб підкреслити своє положення в суспільстві. Окрім престижу, цю підлогу дарил комфорт і затишок приміщенню, де приємно знаходитися. Такою позитивною енергетикою володіють всі натуральні обробні матеріали.

Наша компанія займається укладанням підлоги після того, як виробляється розрахунок навантаження на межетажниє перекриття. На жаль, не всі будівлі можуть витримати вагу гранітної підлоги, і цей чинник враховується першим. Наші фахівці підкажуть найбільш вдалий варіант вибору матеріалу і після узгодження нюансів приступлять до розкрою плит згідно з ескізами. У результаті ви отримаєте одне з кращих статевих покриттів на довгі роки!