Cтільниці

Стільниці з мармуру
« 1 of 2 »

У Києві стільниці з мармуру виробляє компанія RoyalStone, яка займається виготовленням виробів з натурального каменю. Якісна і вишукана продукція, яку створюють досвідчені майстри, стане прикрасою будь-якого будинку. Мармурова стільниця повністю перетворить ванну кімнату, кухню або вітальню тонким малюнком переплетених жил. Вони гармоніюють зі скляними, металевими і дерев’яними елементами столу.

Виготовлення стільниць відбувається на сучасних обробних верстатах, які справляються з будь-якими дизайнерськими задумами. Ми працюємо строго за ескізами, дотримуючись розробленого проекту, і кожен виробничий етап обговорюється з замовником окремо.

Характеристика стільниці з мармуру

Наша компанія пропонує мармурові стільниці у Києві, які доповнять класичну чи сучасну обстановку приміщення. Тільки варто уникати поєднання цих виробів з пластиком ‒ на його тлі вони будуть виглядати дешево. Стільниці з цього натурального каменю мають ряд характерних особливостей.

  1. Вони досить надійні і зносостійкі, але вимагають обережного поводження, так як на їх поверхні можуть залишатися подряпини від гострих предметів. Такі сліди легко прибирає полірування.

  2. Мармур ‒ податлива гірська порода. Завдяки цьому стільницям можна надати будь-яку вигадливу форму. Якщо замовнику необхідно виріб великої площі, то воно збирається з декількох частин. Місця стиків і шви виявляються практично невидимими, тому що їх обробляють і затирають спеціальними складами на основі мармурового пилу.

  3. Стільниця з натурального каменю – штучний товар і існує в єдиному екземплярі, тому що природа не створює клонів. З багатої гами кольорів і відтінків замовник без зусиль підібрати підходящий варіант. Щоб виріб заграв всіма барвами і показав свою пишність, необхідна правильна освітленість.

  4. Вироби з мармуру не токсичні і безпечні для здоров’я. При догляді за ними небажано використовувати абразив, а також агресивні миючі засоби. Це може негативно позначитися на стані поверхні.

В нашій компанії працюють фахівці, які створюють ескізи будь-якої складності. Ми допоможемо підібрати потрібний матеріал. Всі етапи здійснення проекту узгоджуються з замовником. Стільниця з натурального каменю дуже важка. Тому необхідно довірити її установку спеціалістам, які зроблять всі необхідні розрахунки для безпечної експлуатації виробу.

Замовлення та виробництво стільниці з мармуру (Київ)

Враховуючи високу вартість мармуру, наші працівники запропонують оптимальний варіант, який заощадить кошти замовника. Вони розкажуть про наявних варіантах, підкажуть відповідну товщину, допоможуть підібрати вид профілю для обробки торця, зорієнтують у терміни виготовлення.

Ми виготовляємо мармурові стільниці у Києві на власному виробництві детальніше про виробництві… . Це дозволяє нам збирати стільниці на замовлення за розумними цінами. Використання сучасних обробних верстатів породжує справжні шедеври. Наші вироби підходять для різних приміщень. Вони прослужать багато років, радуючи своїх власників благородною красою натурального каменю.