Підлога

Підлога з мармуру
« 1 of 2 »

Підлоги мармурові в Києві від компанії RoyalStone – вишукане покриття з благородного натурального каменю. Наявність власного виробництва забезпечує оптимальну вартість виробів. Колірна палітра нашої продукції надає багатий вибір, що дозволяє знайти потрібний варіант. Ми співпрацюємо з великими кар’єрами і використовуємо якісні мармурові плити, які пройшли процедуру гідрофобізації для захисту від вологи.

Серед широкого вибору сучасних підлогових покриттів тільки натуральний мармур дає надійну і довговічну поверхню з ефектом м’якою молочної напівпрозорості. Його практичність доповнюється красою природного малюнка, який надає інтер’єру розкіш і підкреслює добробут власників. Сучасні дизайнери використовують кам’яну підлогу, що складається з плит різних фактур, що дозволяє зонувати простір або прикрасити його мозаїкою.

Переваги мармурової підлоги

Мармур надає підлозі свої якості, що пояснює їх популярність.

  1. Підлогове покриття міцне і надійне. При належному догляді воно десятиліттями залишається незмінним.

  2. Відсутність у складі мармуру яких-небудь токсичних речовин робить його безпечним для здоров’я. Структура підлоги стійка до проникнення в неї хвороботворних бактерій.

  3. За покриттям просто доглядати. Підлоговий мармур очищається звичайними засобами, призначеними для цієї мети. Але потрібно відмовитися від кислотних і лужних розчинів. З цієї причини на кухні ми укладаємо покриття, захищене від впливу агресивних середовищ, спеціальними речовинами.

  4. Мармур відмінно підходить для укладання мозаїчної, доповнюючи красу орнаменту підлоги або панно грою природних відтінків переходів.

  5. Оригінальність і благородна краса покриття гармонують з інтер’єрами в сучасному і класичному стилі.

  6. Підлоги з каменю не скриплять. Це гідність оцінять власники «співаючих» паркетів.

  7. Мармур вогнетривкий, на відміну від дерева, паркету та ламінату.

  8. Як обробний матеріал він коштує дешевше граніту і ідеально поєднується з системою теплої підлоги.

Створення кам’яного підлогового покриття – складний процес, що вимагає відповідної підготовки. У нашій компанії дизайном, підбором матеріалу, виготовленням плит і укладанням мармуру займаються майстри, які знають свою справу, реалізували багато проектів різних по складності, так як мають великий досвід роботи. Ми забезпечуємо міцну підлогу, яка після відповідної обробки виглядає єдиним цілим, без видимих стиків і швів.

Наші послуги

При проведенні робіт мармурові плити проходять обробку методом гідрофобізації, що забезпечує їх вологостійкість. Просочення двокомпонентними складами посилює міцність. Полірування підлоги (докладніше про поліровку…) грамотно підібраними поліролями надає їм не тільки блиск, але і прибирає шви між плитами. Створюваний при цьому шар захищає від появи подряпин і на тривалий час зберігає підлогу в первозданному вигляді.

У нашому каталозі представлений різний мармур, ціна якого обумовлена місцем видобутку і якістю (каталог мармуру…). Для кожного виду обробки підбирається свій камінь, і ми консультуємо клієнтів, для того щоб полегшити вибір. Крім цього ми пропонуємо комплексний підхід – одночасно з підлогою можна замовити облицювання стін. Приміщення з обробкою в єдиному стилі виглядає не тільки ефектно, але і елегантно.