Український камінь

Український камінь: піщаник, лабрадорит, габро

Україна славиться безліччю гранітних кар’єрів. Особливою популярністю користуються граніти: габро та лабрадорит. Це зумовлено тим, що український граніт (каталог натуральних каменів представлений на нашому сайті) характеризується наявністю насичено-яскравих кольорів.

На нашому сайті ви можете придбати натуральний камінь, ціна на який вас неодмінно порадує, а якість здивує. У нашому каталозі ви знайдете габро, лабрадорит, піщаник та інші натуральні камені, відрізняються міцністю і зносостійкістю, а також наявністю унікального кольору.

Переваги граніту: лабрадорит (Україна), габро

До плюсів українського каменю можна віднести:

  • міцність і довговічність (крупнозернистий граніт в первозданному вигляді зберігається 200-350 років);
  • зносостійкість;
  • стійкість до атмосферних опадів і перепадів температур;
  • унікальний зовнішній вигляд (виріб з граніту виглядає дорого і вишукано).

Також слід зазначити, що український камінь легко відреставрувати і відшліфувати.

Особливості українського граніту

Основною діяльністю компанії RoyalStone є виготовлення виробів з граніту. При роботі з даними каменем наші фахівці враховують:

  • від удару тверда поверхня може тріснути, у зв’язку з чим деякі види граніту армують;
  • стійкість до підвищених температур дозволяє використовувати даний камінь для оздоблення камінів;
  • стійкість граніту до впливу лугів і кислот;
  • можливо наявність мікропор, так як порода гігроскопічна.

Слід зазначити, що компанія RoyalStone працює з усіма гранітними кар’єрами, які знаходяться на території України. Кожен гранітний кар’єр представляє камінь, неповторний за кольором і красою.

У нас ви можете придбати граніт (Україна), ціна на який прийнятна.

Габро (Україна)

Габро (Україна) являє собою міцну породу чорного/темно-зеленого кольору. Текстура: сугаста, плямиста, такситова.

Даний камінь використовують в будівельних і оздоблювальних роботах. Підходить для внутрішнього і зовнішнього облицювання різних споруд і будівель.

Нерідко цю породу використовують для мощення паркових/садових доріжок. Для таких цілей використовують габро у вигляді бруківки.

Лабрадорит

Дана порода являє собою напівдорогоцінне каміння з унікальним райдужним сяйвом і полірованою поверхнею. Використовують його в якості облицювального матеріалу для виготовлення різних виробів. Барні стійки, стільниці, підвіконня, сходи з цього каменю та інші вироби від компанії RoyalStone виглядають бездоганно – багато і респектабельно.

Піщаник

Даний камінь активно використовують для облицювання фасаду, оздоблення внутрішніх поверхонь, в тому числі і камінів. В ландшафті його використовують для мощення доріжок, зведення огорож і не тільки. З даної породи також виготовляють архітектурні елементи, статуї, скульптури. На сайті компанії RoyalStone ви знайдете широкий вибір виробів з граніту за прийнятними цінами. Ми також виготовляємо фігурні вироби за ескізами клієнта або надаємо свої варіанти.