Cтільниці

Стільниці з граніту
« 1 of 2 »

Компанія ROYALSTONE пропонує гранітні стільниці для кухні, які красиві від природи. Ці покриття прекрасно доповнять будь-який інтер’єр особливою колірною гаммою і неповторними орнаментами. Вони володіють довговічністю натурального граніту, стійкістю до механічних пошкоджень і хімічних дій.

Відповідальність і професіоналізм

  1. Обробка каменю і виготовлення стільніць вимагають досвіду, а також глибоких знань. Ми упевнені в професіоналізмі наших майстрів і якості матеріалу, що надається. Адже граніт буває різним, що дає можливість недобросовісним продавцям користуватися незнанням покупця.
  2. Низькосортний граніт гідроскопічний, а значить, швидко руйнується під впливом вологи і жиру. Цьому сприяють мікротріщини, які утворюють своєрідні «капіляри». Ми пропонуємо гранітні стільниці з якісного каменя, прошедшего додаткову обробку, яка захищає виріб від подібних руйнувань.
  3. Стільниця з каменю, що не відповідає покладеним характеристикам, може виявитися крихкою, допущені помилки в розрахунках приведуть до тріщин. Наші фахівці готують грамотні проекти, що враховують всі нюанси, а дослідні різьбярі працюють з правильно підібраними плитами, що усуває неприємності при експлуатації.
  4. Гранітна плита неоднорідна за своєю природою, оскільки цей камінь складається з мінералів з різними фізичними властивостями. Тому поліровка граніту – складний процес, що вимагає наявність відповідного устаткування і майстерність при обробці. У нашій компанії працюють знавці своєї справи, які не допускають виробничого браку.
  5. Нашими постачальниками є крупні кар’єри, де кожна гранітна плитка проходіт ретельну перевірку на рівень радіоактивності. Завдяки цьому ми упевнені, що будь-яка кам’яна стільниця , вироблена нашою компанією, абсолютно безпечна для здоров’я.

Унікальні властивості столешніц

Замовляючи у нас стільницю з граніту, ви отримуєте поверхню з унікальними властивостями:

  • вона не боїться високих температур, тому на неї можна ставити гарячий чайник, каструлю або розжарену сковорідку без всяких підставок;
  • кухонна стільниця, прошедшая належну обробку, інертна до дії кислот. Пролитий ягідний сік, оцет або вино не залишать на її поверхні жодного сліду;
  • твердість цього натурального каменя дозволяє нарізувати на нім продукти без вживання обробних дощок;
  • стільниці з граніту володіють природними неповторними малюнками. Вони прикрасять кухонний інтер’єр своєї екськлюзівностью.

У каталозі можна розглянути кожен граніт, ціна якого залежить від якості і родовища. Наші консультанти допоможуть підібрати відповідний варіант і відповідять на всі ваші питання. Ті майстри, що заміряють підкажуть: як краще встановити стільницю, скільки буде потрібно матеріалу . Ми підготуємо проект і на його підставі перейдемо до монтажу. Чекаємо ваших заявок, щоб ви користувалися зручністю і насолоджувалися красою наших виробів!