Вироби з граніту

Вироби з граніту

Натуральний камінь – це той матеріал, який даруе неперевершені по красі і розкоші предмети інтер’єру. Компанія Royalstone пропонує вироби власного виробництва, виконані з природніх мінералів. Для створення кам’яних шедеврів ми використовуємо граніт ціна якого залежить від місця видобутку, якості і складності обробки. Гранітні вироби в Києві не можуть коштувати дешево, але їх довговічність, практичність, елітарність і естетика з лишком покриють всі витрати.

Попит і пропозиції

В руках наших дослідних майстрів кожна гранітна плитка перетворюється у вироби з каменя, які можна віднести до справжніх витворів мистецтва:

І це далеко не повний перелік того, що можна замовити на нашому порталі. Натуральний граніт народжує предмети інтер’єру, які мають стійкий попит.

Від каміна до бруківки та не лише

  1. Облицювання каміна ушляхетнить джерело тепла незвичайною красою натурального граніту і додасть йому елітарності. Наші фахівці займаються облицюванням камінів будь-якої конструктивної складності: кахельних, острівних, кутових і прістінних. Ми підбираємо матеріал за кольором і структурі, а також виконуємо ескізи, які на кожному етапі узгоджуються з клієнтами. Спеціальна обробка граніту допомагає добитися бажаного оформлення. Замовникові варто лише побажати, і будинок прикрасить камін з англійської вітальні, або на кухні з’явиться італійська кам’яна піч, немов вирізана з цілісного шматка скелі. Можливо,  оформлення каміна буде виконано у витонченому французькому стилі або нагадає мотиви російських народних печей. Наші майстерні різьбярі нададуть будь-яку форму і перетворять джерело тепла у витвір камінного мистецтва!
  2. Стільниця з граніту послужить прикрасою будь-якої кухні. Вона впишеться в сучасний інтер’єр завдяки природній палітрі кольорів. Установка стільниці відбувається на підставі розробленого проекту. Враховуючи дорожнечу майбутньої обробки, ми настійно рекомендуємо скористатися послугами наших інженерів. Вони не лише зроблять необхідні виміри, але і дадуть раді з вибору каменя, зорієнтують в кількості необхідного матеріалу.
  3. Підвіконня з граніту виглядають зовсім інакше, ніж виконані з дерева або пластика. Вони практично вічні завдяки своїй зносостійкості і багато років зберігають свій первинний вигляд. Поверхні, відполіровані до дзеркального блиску, не потьмяніють під сонячними променями. Вони добре поєднуються із загальним інтер’єром і доповнюють його своєю природною неповторністю.
  4. Гранітні сходинки виглядають однаково красиво як зовні, так і усередині будівель. Ціна виробів залежить від вживаного матеріалу і складності його обробки. Якщо сходинки застосовуються для підйому на крильце або оформлення садових доріжок, то для цього не потрібно вибирати дорогі гранітні плити. Кам’яні сходи в холі заміського будинку повинні підкреслити спроможність своїх господарів. Тому для неї беруться плити вищого сорту, ретельно підібрані по забарвленню і структурі.
  5. Гранітна бруківувка активно застосовується при ландшафтному дизайні. Багатий вибір різних кольорів і забарвлень дозволяє створювати узори будь-якої складності. Доріжки і клумби, оформлені мозаїчною брцківкою, виглядають незвично і ефектно. Вимощені майданчики набувають доглянутого вигляду. Їх зручно мити, орнаменти і узори не втрачають своєї яскравості, тому що вони не вигоряють на сонці.

Вироби з натурального каменю в Києві, що випускаються компанією ROYALSTONE, виконуються із застосуванням сучасних технологій і лише фахівцями своєї справи. Оформить замовлення і переконаєтесь самі!