Доломіт

« 1 of 2 »

Доломіт (його також називають диким каменем) являє собою мінерал, який активно використовують в якості оздоблювального матеріалу для внутрішніх і зовнішніх поверхонь.

Мінерал був названий на честь інженера і геолога Д. Долом’є. Однак відомо, що доломіт почали використовувати значно раніше – в Стародавній Русі майстри з допомогою даного каменю зводили храми.

Застосування дикого каменю в сучасному світі

Доломіт, властивості якого багатогранні, в даний час широко використовують у різних галузевих сферах. За рахунок привабливого вигляду та сяйва, даний мінерал користується популярністю серед дизайнерів і ювелірів. Полірований мінерал з яскравим сяйвом нерідко вставляють в різні ювелірні вироби (сережки, браслети і не тільки).

За рахунок фізичних властивостей мінерал знайшов своє застосування в металургії, промисловості та будівництві. Багато сумішей, основу яких складає гіпс, містять у своєму складі доломіт.

Даний камінь використовують, як при облицюванні фасадів, так і при внутрішній обробці приміщень.

Нерідко мінерал застосовують для обробки камінів.

Знайшов своє застосування дикий камінь і в ландшафтному дизайні. З допомогою нього облаштовують доріжки, сходинки.

Камінь простий в обробці, що дозволяє виготовляти з нього архітектурні елементи різної форми і конфігурації для облаштування садів, присадибних ділянок, а також для обробки інтер’єрів.

Протягом декількох століть з дикого каменю створювали скульптури, багато з яких відносяться до архітектурних шедеврів.

Про плюси

Дикий камінь/доломіт володіє масою переваг;

  • мінерал добре витримує великі навантаження. У зв’язку, з чим його нерідко використовують в якості підлогового покриття в місцях з великою прохідністю людей, наприклад, в музеях, театрах, торгових/розважальних центрах і не тільки;

  • він не боїться вологи і перепадів температур, тому нерідко даний камінь використовують у якості зовнішнього облицювання стін;

  • на протязі всього терміну експлуатації зберігає первинний, привабливий зовнішній вигляд.

На цьому достоїнства дикого каменю не закінчуються. До беззаперечних переваг також можна віднести легкість обробки.

Наявність оригінального малюнка і теплої колірної палітри надає облицювальним будівлям елегантності, респектабельності.

Наявність домішок у складі доломіту визначає його колір. Він може бути рудим, бежевим, жовтим, рожевим, білим і не тільки.

Де купити камінь доломіт ?

Придбати дикий камінь ви можете на сайті компанії RoyalStone — пропонуємо доломіт, ціна на який вас неодмінно порадує, а якість здивує.

Протягом багатьох років RoyalStone пропонує широкий вибір каменю, у тому числі і доломіт. Навіть найвибагливіший клієнт неодмінно підбере відповідний за кольором мінерал.

Тут ви можете не тільки придбати камінь, але і вироби з нього (архітектурні та дизайнерські елементи декору для дому, дачі, саду і не тільки).

Широкий вибір каміння/виробів на складі в Києві і демократичні ціни чекають вас.