Онікс

« 1 of 4 »

Онікс

Онікс являє собою улюблений багатьма дизайнерами мінерал, що утворюється на місці термальних джерел. Натуральний камінь виглядає вишукано та елегантно.

Кожна плита оніксу унікальна. Це обумовлено наявністю ексклюзивних і вигадливих малюнків, які при виготовленні плити можна комбінувати і в результаті отримувати абстрактні художні твори.

Однак на цьому переваги мінералу не закінчуються.

Про плюси

Вироби з Оніксу володіють масою позитивних сторін, за які, власне, і вибирають їх для створення унікального інтер’єру класу-люкс.

До плюсів можна віднести:

  • Великий експлуатаційний термін. Мінерал стійкий до механічних ушкоджень і стирання. При правильному догляді, онікс протягом багатьох років збереже свій бездоганний зовнішній вигляд.
  • Пластичність. За рахунок цієї властивості, з природного каменю можна зробити виріб будь-якої складності. Також слід зазначити, що мінерал легко полірується і набуває свого первіснного блиску.
  • Вологостійкість. Структура мінералу досить щільна, тому вологу він практично не вбирає.
  • Стійкість до перепадів температур.
  • Універсальність. Онікс чудово доповнить будь-який інтер’єр приміщення, будь то вітальня або ванна кімната.

Краса оніксу в інтер’єрі

Онікс, який ви можете купити в Києві в компанії Royal Stone, активно використовують сьогодні при облаштуванні будинків, офісів, кабінетів і не тільки.

У нас ви зможете придбати Онікс (Київ) практично будь-якого кольору: червоного, коричневого, оранжевого, рожевого, бурштинового і не тільки.

Завдяки наявності широкої колірної палітри, здатності пропускати світло і неймовірних химерних візерунків, з допомогою оніксу можна перетворити до невпізнання будь-яке приміщення.
Обираючи для оформлення інтер’єру Онікс – підсвічування додасть неймовірний ефект світіння.

Компанія Royal Stone виробляє бездоганні вироби з цього мінералу.

Дуже ефективно, сучасно і одночасно елегантно виглядають раковини з оніксу. Підсвітивши сантехніку, вдасться створити особливу інтимну атмосферу в інтер’єрі.

Не рідкість і стільниці з оніксу. Їх, як правило, також оснащують підсвічуванням, щоб підкреслити всю красу самоцвіту. Такі стільниці стійкі до вологи, міцні і довговічні.

Столи, барні стійки, стіни і колони, виконані з мінералу не менш привабливі.

Де придбати?

Щоб стати володарем якісного вироби з оніксу віддайте перевагу надійній компанії з бездоганною репутацією.

Компанія Royal Stone до ваших послуг. У нас бездоганна репутація і великий список постійних клієнтів. Ми пропонуємо широкий вибір матеріалу.

Натуральний камінь постачають з Європи та Азії. Власне виробництво знаходиться в Києві.

Вироби з оніксу обробляємо на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій в обробці каменю.

Ми гарантуємо виконання робіт в термін (кілька днів), висока якість наших виробів, а також доступні ціни.

Онікс, купити (Київ) який ви можете у нас, характеризується наявністю бездоганних властивостей.