Мозаїка

Мозаїка з мармуру
« 1 of 2 »

Унікальна за своєю красою мармурова мозаїка (Київ) від компанії RoyalStone – це гра природного каменю у всьому різноманітті своїх кольорів. З незвично забарвлених елементів створюються розкішні панно на рівні живописних картин. Крім цього, художньо виконане покриття підлоги і стіни з ажурними малюнками підкреслить респектабельність будинку.

Таке оформлення часто використовується для ванних кімнат, лазень в турецькому стилі і басейнів. Кам’яні орнаменти покривають фасади заміських будинків, веранди. Ними прикрашають офісні приміщення солідних організацій, фойє бізнес-центрів, готелів. Поверхню мозаїки з каменю може бути будь-якої фактури ‒ матовою або глянсовою. Дуже ефектно виглядає імітація під старовину, так само як і груба необробленість.

Види та переваги

За складністю виконання і ціною мармурові панно розділяють на дві групи:

  • одна складається з певних фрагментів, що мають прості геометричні форми. Зазвичай така декоративна обробка використовується для створення візерунків з часто повторюваними раппортами;

  • друга виконуються вручну з різних фрагментів, що підбираються за ескізом і кольором, тому вона складніше у виконанні і відноситься скоріше до повноцінних картинам. Такі вироби виготовляються тільки на замовлення.

Кам’яна мозаїка додасть неповторної краси інтер’єру і разом з тим підкреслить успішність своїх власників. У кімнатах, оформлених з використанням марокканських і індійських мотивів, відчувається комфорт і пишність східних палаців. Ванні кімнати, басейни і ванни з світлого мармуру з малюнками та орнаментами будуть схожі на давньогрецькі терми. Ажурне підлогове покриття з мармуру замінить килими своєю оригінальністю і насиченістю малюнка. Тільки на відміну від килимів його не потрібно змінювати.

Переваги цього вишуканого елементу декору підтверджені тисячолітньою історією застосування і властивості благородного каменю.

  1. Мармур податливий в обробці і різанні, завдяки чому окремі пластини різних кольорів з точністю підганяються один під одного.

  2. Різноманітність забарвлень дозволяє викладати будь-який орнамент і малюнок. (каталог кольорів)…

  3. Мармурове панно з мозаїки протримається у незмінному вигляді багато років, так як для його кріплення застосовуються сучасні клейові основи італійського виробництва.

  4. Для догляду за ним потрібно періодично використовувати спеціальні поліролі та звичайні неабразивні засоби для миття.

  5. Хоча мармур стійкий камінь, не варто застосовувати візерунки з нього для оформлення фасадів і ландшафтного дизайну в регіонах з суворим кліматом. Незважаючи на просочення спеціальними речовинами, це делікатне покриття може постраждати із-за сильних морозів і різких відлиг, так як складається з безлічі окремих елементів.

Наші пропозиції

Наші майстри здатні прикрасити мозаїчними плитками не тільки рівні поверхні, але і рельєфні. Це робиться швидко і акуратно завдяки особливій техніці виконання матриць. Дрібні елементи кріпляться на сітчасту несучу основу, яка рухлива і повторює контури рельєфної поверхні. Великі мармурові панно збираються вручну з окремих панелей, а потім єдиної поверхнею займають своє достойне місце на стіні або на підлозі.

Наша компанія працює не тільки з готовими ескізами, ми можемо запропонувати свої варіанти дизайну мозаїки детальніше про проектування…. Разом із замовниками визначається палітра майбутнього панно і виготовляється невеликий фрагмент для наочності. Після його затвердження картина збирається повністю, ділиться на фрагменти для зручності транспортування і перевозиться до місця монтажу. Досвідчені майстри компанії виріб встановлюють на місце.