Кварцит

Кварцит штучний

Кварцит штучний – це сучасний камінь промислового виготовлення, який отримують шляхом з’єднання різних порошків, зв’язкових елементів і пігментів. В якості цих елементів виступають цемент або поліефірна смола.

Даний камінь вже досить давно популярний в численних країнах. Він представлений в різних фактурах і колірних варіантах, що дає можливість не обмежуватися втілення дизайнерських ідей.

Основна перевага кварциту полягає в його характеристиках міцності, а точніше, як відзначають фахівці, в унікальній міцності. Крім того, за власним складом представлений матеріал майже не відрізнити від натурального каменю.

Властивості кварциту

Штучний камінь відкрив нову еру в дизайні внутрішніх приміщень. Не можна не відзначити унікальне поєднання підвищеної декоративності матеріалу з цінними властивостями міцності, довговічності та гігієнічності.

Крім міцності кварцит відрізняється рядом інших численних характеристик, які пропонують можливість широко використовувати камінь в облицюванні або дизайні:

  • Штучний кварцит достатньо пластичний, що дозволяє без зусиль виготовляти вироби будь-яких форм і розмірів.
  • Під час використання кварцит не деформується під дією температур.
  • Матеріал має вищий клас по вогнетривкості.
  • Кварцит, фото якого можна подивитися на сайті, стійкий до впливу вологи.
  • Володіє високими показниками міцності до ударів і вигинів.
  • Стійкий до подряпин, а стільниця з кварциту Київ не вбирає зайві речовини.
  • За кольором і текстурі зможе втілити в реальність будь-які дизайнерські задуми.
  • В процесі обробки фактура виходить глянсовою, шорсткою або шорстко-глянсовою.

Області застосування

Штучний кварцит Київ широко поширений для внутрішнього оздоблення приватних будинків або громадських місць, наприклад, ресторанів, офісів або басейнів. Також популярний матеріал для облицювання будівель або будинків.

З штучного кварциту роблять безліч різних виробів і декоративних елементів. До них відносяться кварцит стільниці для ванних кімнат, кухні, барні стійки, плити для облицювання стін або журнальних столиків.

Штучний камінь Київ з кожним днем набирає все більших обертів, наприклад, в Європі він затребуваний вже більше 25 років, а в Іспанії облицьовують елітні проекти будівництва.

Кварцит вважається унікальним матеріалом, який відрізняється по міцності і настільки ж різноманітний у дизайні. Вся штучність каменю займає всього 5% від спеціальних речовин і технологій при виробництві. Вони зводять до мінімуму природну пористість і ймовірність деформації.

Догляд за кварцитом

Штучний камінь не вимагає ніякого спеціального догляду , він простий і легкий. Проте, не рекомендується на нього проливати що-небудь кислотне. При контакті з кислотами, штучний камінь може пошкодитися. Для того, щоб підлога з кварциту залишалася довговічнною і не стиралася, бажано покрити його воском.