Полірування мармуру

Полірування мармуру

Чудове рішення повернути колишню красу будь-якого виробу .

З часом на поверхні мармурових виробів з’являються дрібні пошкодження і тьмяніє первісний блиск. Полірування мармуру в Києві від компанії RoyalStone усуває дрібні пошкодження і оновлює поверхню натурального каменю. Процедура виконується досвідченими працівниками за допомогою полірувальної і шліфувальної техніки із застосуванням спеціальних засобів, що захищають поверхню від появи мікротріщин.

Така робота вимагає певних навичок і знання структури каменю, тому краще довірити це фахівцям. Неправильно підібрані засоби можуть завдати виробу шкоди. Зустрічаються сколи та тріщини, які потрібно усувати тільки шляхом проведення реставраційних робіт або застосуванням шліфування. Оцінити серйозність пошкоджень і вибрати спосіб оновлення вироби може тільки фахівець.

Методи полірування і шліфування

Для полірування мармуру наші фахівці застосовують складну і дорогу техніку з використанням засобів, що містять натуральний бджолиний віск і спеціальний лак. Вони втираються в поверхню одночасно з вирівнюванням поверхні, запечатуючи мікротріщини та інші нерівності, щоб захистити поверхню від попадання вологи і посилити її міцність. Такого результату неможливо досягти, вдаючись до домашніх засобів. У ванних кімнатах найчастіше проводиться полірування підлоги з мармуру.

Шліфування мармуру не менш важливе, ніж полірування. Воно ефективне при сколах, тріщинах та інших нерівностях, так як порушується структура каменю, на відміну від поліровки, що впливає лише на поверхневий шар. При цьому виходить дзеркальна поверхня, і зникають шовні з’єднання.

  • Для полірування та шліфування каменю в важкодоступних місцях нашими майстрами застосовуються шліфувальні круги та диски.

  • Для рівних поверхонь ‒ торцеві і профільні фрези.

  • Перед поліруванням або шліфуванням мармур обробляється спеціальним клейовим складом. Він заповнює собою простір між швами, згладжує дрібні недоліки, тим самим вирівнюючи поверхню.

Після професійної обробки власникам під силу самим підтримувати результат. У продажу є різні поліролі. Для підлоги краще використовувати засоби з ефектом антиковзання. Підтримувати захист від подряпин і впливу вологи можна за допомогою кристалізатора. Вибір засобів залежить від типу мармуру і ступеня його полірування.

Замовлення послуги

Шліфування та полірування каменю в Києві від наших майстрів проявить красу мармуру, надасть йому доглянутий вигляд. Такі вироби коштують недешево, за ними потрібен відповідний догляд (детальніше вироби з мармуру…) Неохайна поверхня в плямах і подряпинах показує власника не з кращого боку. Сама процедура приведення мармуру в порядок не займе багато часу, але після неї вироби заграють по-новому і будуть радувати око.

Звертайтеся до нас, і ми гарантуємо, що вам сподобається результат. У разі необхідності ми можемо провести реставрацію виробу, відновити втрачену частину, поставити на місце відколотий фрагмент. Для наших майстрів немає нічого неможливого. Після проведених робіт ви не виявите слідів склеювання і швів. Все робиться на високому професійному рівні із застосуванням сучасних засобів.