Габро

Камінь габро в будинку

Габро — магматична порода, що складається з основних мінералів, але можливо є наявність кислих або рудних мінералів у складі. За зовнішнім виглядом камінь габро нагадує граніт. Але різняться ці мінерали складом. Основна, принципова відмінність — відсутність в габро кварцу, що спрощує процес його обробки. На габро ціна може змінюватись в залежності від його родовища і, відповідно, складу.

Камінь габро: властивості та застосування

Властивості цієї породи роблять її відмінним матеріалом для зовнішнього використання, наприклад, зовнішнього облицювання стін і мощення доріжок і тротуарів. Камінь габро морозостійкий (марка F100), міцний, стійкий до вологи (0,01–0,14% поглинання), пористість його становить близько 0,68%. Камінь габро легко розпилюється на плити необхідного розміру і піддається обробці. Відполірувати його поверхню можна навіть до глянцевого блиску. Кольори каменю найчастіше зустрічаються темні, в основному це чорний, сірий, чорно-зелений.

Для облицювання будинків використовують плитки товщиною від 2 до 5 сантиметрів. Вони можуть бути полірованими, так і з натуральною текстурою. Для облаштування парків, скверів та тротуарів використовують бруківку з каменю габро. Її плитки мають товщину не менше 5 см і розмір найчастіше 10*10 см. Завдяки природним властивостям каменю доріжки, вимощені з нього прослужать довго. Поверхня бруківки може бути сколотою, запиленою, обробленою термічним методом або полірованою. Останній варіант красиво виглядає, але непрактичний, так як після дощу полірований камінь буде слизьким.

Український габро, ціна якого доступна для приватного будівництва, використовується також в облаштуванні саун, хамамів і лазень. Його стійкість до різких перепадів температур дозволяє без труднощів зводити споруди такого роду. Також у приватному будівництві його використовують для зведення парканів, зовнішнього і внутрішнього облицювання стін будинків. Середня тривалість служби каменю становить 1000 років. враховуючи ціну матеріалу — використання його в будівництві більш ніж вигідно.

Компанія RoyalStone пропонує вам вибір каменю габро з різних родовищ. Ви можете вибрати підходящий відтінок або поєднувати різні камені. Налагоджена система обробки замовлень забезпечить своєчасну доставку товару у ваше місто. Для отримання більш детальної інформації про будь-який товар, ви можете замовити зворотній дзвінок на нашому сайті, і консультант зв’яжеться з вами в найкоротші терміни.
RoyalStone — відмінна якість товару і високий рівень обслуговування гарантовані.