Сходинки

Сходинки з граніту
« 1 of 2 »

Компанія ROYALSTONE пропонує гранітні сходинки, виконані з якісних плит із застосуванням сучасних способів обробки. Ці вироби з каменя впишуться в будь-який інтер’єр завдяки широкій колірній гаммі, прикрасивши собою простір. Поліровка граніту, виконана із знанням структури цієї неоднорідної гірської породи, подарує сходинкам довговічність і красу.

Сходинки з граніту виглядають помпезно. Їх застосовують для оформлення парадного входу або сходів усередині будівлі. Вони додадуть строгість і урочистість фойє, складаючи широкі або гвинтові сходи з гранітними поручнями. Декоративні і різьблені сходинки з каменю стануть вдалою дизайнерською знахідкою для візуального розширення простору.

Чим гарні гранітні сходинки

Натуральний граніт додає виробам свої особливі межі, деякі з яких взагалі не зустрічаються в інших матеріалів. Тому сходинкиз цієї кам’яної породи мають стійкий попит.

Гранітна твердість додає цим сходовим складовим міцність і надійність завдяки плитам, що складаються з декількох мінералів. Від їх процентного співвідношення залежить якість каменю. Ми працюємо з перевіреними кар’єрами, що поставляють високосортну гірську породу, тому наша продукція відповідає всім необхідним вимогам, що пред’являються такому типові товару.

Сходинки, вироблені нашими різьбярями, ізносостійкі і довго виглядають як нові. Ледве помітні зміни з’являться через десятиліття. Такі вироби отримуються раз і назавжди. Вони окупаються тим, що не вимагають заміни і частої реконструкції.

Вироби з граніту стійкі до дії вологи. Самі плити можуть мати так звані «капіляри», тому що їх структура неоднорідна. Але це проблема вирішується обробкою плит смолосодержащимі складами, які запечатують мікротріщини, невидимі оку.

Камінь граніт додає поверхням наліт благородності і розкоші. Тому сходинки з нього поєднуються з багатим убранням приміщень і дорогими кам’яними поручнями або балюстрадами. Це навіває асоціації із старовинними палацами або парадними залами багатих маєтків. Паркові доріжки доповняться рівнями, які прослужать довгі роки, незважаючи на морози, жару і атмосферні осідання.

Замовлення робіт

Ми приступаємо до роботи після узгодження із замовником всіх ключових моментів. Наші консультанти порадять відповідний граніт, ціна якого обумовлена складністю художньої обробки і структурою каменя. Фахівці нашої компанії підготують проект , до якого увійдуть ескізи, перелік майбутніх робіт, кількість необхідного матеріалу і вартість кінцевого результату.

Ми гордимося нашою командою професіоналів високого класу, які володіють багатим досвідом і глибокими знаннями різьбленого мистецтва. Їх силами здійснена безліч проектів, які представлені в портфоліо нашої компанії. Зробіть у нас замовлення, і ваш будинок, а також ландшафтний дизайн, перетворяться із стильними і вишуканими гранітними сходинками !