Підвіконня

Гранітні підвіконня
« 1 of 2 »

Серед власників заміських будинків, котеджів, елітного житла, готельного і ресторанного бізнесу все більшою популярністю користуються підвіконня з каменю. Компанія ROYALSTONE займається виготовленням і продажем виробів з різних гірських порід, включаючи граніт. Ми встановлюємо вишукані підвіконня з граніту по індивідуальних або типових проектах детальніше про проектування. – все залежить від ідей і фінансових можливостей замовника.

Достоїнства підвіконь

Ми виробляємо вироби з граніту із застосуванням якісного матеріалу, який поставляється крупними кар’єрами по видобутку граніту. Вживання сучасних технологій, досвід і майстерність наших різьбярів дозволяють уникнути виробничого браку. Наші кам’яні підвіконня додають приміщенням сучасний стиль і підкреслюють високий статус своїх власників, оскільки вони відносяться до елітного товару.

  1. Підвіконня прикрасять будь-якого типа вікна. Камінь граніт додає їм унікальний природний малюнок і свої особливі властивості.
  2. Вироби міцні і надійні, оскільки їх поверхня стійка до всякого роду пошкоджень. Її неможливо пошкодити водою, парою і побутовою хімією. Підвіконня стійкі до появи тріщин і ськолов.
  3. Граніт витримує температурні коливання. Тривалу дію сонячних променів нагріває поверхня, але його структура залишається незмінною. Різке охолоджування теж не наносить шкоди.
  4. Натуральний камінь, такий як гранує, довговічний і не міняє свого зовнішнього вигляду. Перші невеликі зміни підвіконня можуть статися лише через десятиліття.
  5. Доглядати такі підвіконня просто. Досить проводити звичайне вологе прибирання.
  6. Оскільки гранує – природний матеріал, то вироби з нього не токсичні і безпечні для здоров’я.

Замовлення на виготовлення

У каталозі розміщені зображення граніту  з різних родовищ. Вони розрізняються забарвленням і орнаментом текстури. Фахівці компанії ROYALSTONE допоможуть підібрати відповідні плити, визначитися з виглядом обробки краю (профілем і молдінгом). Ми підготуємо ескізи майбутніх підвіконь, а дослідні різьбярі додадуть виробам різні форми, вигини і розміри. Серед наших готових проектів є різні підвіконня, у тому числі підвіконня-стільниці .

Підвіконня з ідеально відполірованою поверхнею додадуть елегантність вікнам бібліотеки, камінного залу, вітальні, більярдної, кабінету, холу. Окрім заміських будинків, вони прекрасно впишуться в інтер’єр готелів, кафе, ресторанів, сучасних солідних офісів. Ці вироби ушляхетнять різні приміщення, доповнять інтер’єр презентабельністю.

Залишайте нам заявки, і ми пришлемо того, що заміряє в будь-який слушний для вас час. Цей фахівець не лише зніме необхідні мірки, але проконсультує, які знадобляться матеріали і в якій кількості. Проект буде готовий протягом декількох днів, і після узгодження з вами ми виготовимо і встановимо підвіконня, які служитимуть вам довгі роки.