Реставрація

Реставрація мармуру

Предмети інтер’єру з натурального каменю час від часу потребують особливого догляду. Компанія RoyalStone пропонує реставрацію виробів з мармуру в Києві на високому професійному рівні. Ми повертаємо їм первісний блиск і лоск, видаляємо плями, подряпини, відновлює захисний шар. А також усуваємо сколи і тріщини, відновлюємо втрачені фрагменти, тобто виконуємо ремонтні та реставраційні роботи, які розрізняються за видами.

Види робіт

  1. Відновлення швів, з’єднань проводиться перед шліфуванням. Воно полягає в очищенні простору між плитами від забруднень і заповнення його двокомпонентним клеєм.

  2. Шліфування мармуру робить поверхню рівною і єдиної, згладжує шви між плитами і їх перепади. У результаті вона стає єдиним монолітом. Цей метод застосовується також у разі серйозних пошкоджень, що йдуть углиб каменю. Одночасно зі шліфуванням відбувається обробка спеціальним розчином, який приховує дрібні тріщини і заповнює виїмки.

  3. Реставрація відколів і подряпин, а також склеювання деталей, застосовується у випадку серйозних механічних пошкоджень. Вони пломбуються і склеюються поліефірним клеєм, якому надається тон ремонтованої ділянки. Імітація прожилок повторює природний колір каменю, завдяки чому поверхня виглядає цілою і єдиною.

  4. Полірування мармуру – останній етап відновлювальних робіт, що додають виробам дзеркальний блиск завдяки поліролі на основі воску.

  5. Лощення – нанесення захисного шару, який надовго збереже результат полірування. Проводиться перед кристалізацією.

  6. Кристалізація – термохімічна реакція між кристалізатором і мармуром. Посилює міцність і блиск. В результаті цього процесу крадуться тріщини та інші пошкодження, збільшується стійкість до стирання.

  7. Нанесення захисного покриття надає гігроскопічність за допомогою полімерного кошти. Цей шар захищає від вологи, появи плям і дрібних подряпин.

Наші переваги

Реставрація каменю в Києві робиться руками досвідчених майстрів нашої компанії із застосуванням нових технологій. Тут працюють майстри своєї справи, які грамотно підберуть спосіб реставрації. Ця робота вимагає не тільки професійного, але і художнього підходу. Тільки тоді мармур (каталог мармуру...) буде виглядати як новий. У розпорядженні фахівців тільки сучасне обладнання, яке дозволяє здійснювати всі роботи на належному рівні.

Ми проводимо локальний ремонт фасадів, наводимо в порядок мармурові підлоги і стіни, сходи і стільниці, предмети декору і каміни, і так далі. Обробка надає поверхням зносостійкість, яка перевершує ту, що передбачена природою. Для цього використовується просочення для каменю. Захисна плівка на основі воску не пропускає бруд. Полімерні емульсії оберігають від впливу негативних кліматичних факторів. Це вимагає знань структури гірської породи, і ними наділені наші фахівці.