Травертин

« 1 of 2 »

Травертин : що це таке і його застосування в інтер’єрі

У сучасних будинках люди часто застосовують матеріали, які ідеально поєднуються із загальним інтер’єром. Травертин – це один з тих різновидів оздоблень, який використовується в самих різних варіантах, і завжди буде виглядати красиво.

Травертин застосовується абсолютно скрізь, від стін у ванній кімнаті і задніх панелей на кухні, закінчуючи басейном. Крім того, з даного матеріалу в свій час був побудований Римський Колізей.

Травертин – що це таке?

Травертин являє собою перехідну форму вапняку в мармур. Перетворення здійснюється під високим тиском і на протязі багатьох років. Будучи прототипом вапняку з мармуром, травертин складається з карбонату кальцію. Фасад з травертину виглядає стильно й ефектно.

Завдяки своїй неперевершеній текстурі, даний матеріал схожий на бджолині стільники неправильної форми або пустелю, в якій пісок здіймається хвилями від вітру. Камінь має невелику твердість і без зусиль ріжеться дисковою пилкою. Його щільність становить 1400-1800 кг на куб. метр.

Однак міцність тут поліпшується також з часом. Травертин взаємодіє з повітрям, від чого поверхня ущільнюється. Як правило, вироби з травертину осадових порід з часом лише набувають пружність. Матеріал не вбирає вологу і стійкий до перепадів температур.

Сфери застосування травертину

Вапняний матеріал має високу міцність і відмінно піддається обробці, тому знайшов широке застосування в різних сферах:

  • На стінах престижних готелів, державних резиденціях.
  • На підвіконнях, столах, ресепшн.
  • Облицювання екстер’єрів будівель, наприклад, цоколі, фасади, зовнішні сходи.
  • Облицювання інтер’єрів будівель, наприклад, стіни з травертину, каміни, підлоги, дверні прорізи.
  • Для виготовлення стільниць, тумб, підвіконь, профільних виробів в якості облицювання елементів архітектури.

Травертин не тільки має порівняно низьку вартість, але і виглядає набагато тепліше. Камінь володіє приємним ванільно-жовтуватим відтінком, а сонячні відблиски створять атмосферу тепла і затишку.

Під час облицювання арок або сходинок, часто використовують травертин грубої обробки, не домагаючись повного шліфування. Таким чином, майстри виділяють натуральність каменю і його природне походження, а плитка з травертину буде виглядати вишукано.

Необроблений матеріал надає об’єктам незавершеного, але стильного зовнішнього вигляду. Травертин Київ виступає в якості затребуваного матеріалу для тротуарної плитки або ванних кімнат. На відміну від мармуру, він не ковзає.

Травертин – додайте природності вашому дизайну!

За рахунок того, що найчастіше в будівництві застосовують цемент, то облицювання травертином є набагато стійкішими до впливу агресивних середовищ. Пориста структура дозволяє заповнювати комірки розчином, завдяки якому досягається привабливість. Деякі сорти породи схожі з деревом, тому ідеально поєднуються з різними матеріалами і меблями.

Компанія Royal Stone пропонуємо купити травертин в Києві за привабливою вартістю. Матеріал відрізняється високою надійністю, міцністю і довговічністю. Теплі кольори додадуть інтер’єру вашого будинку затишок і тепло, а також створять приємну атмосферу.