Лабрадорит

Вироби з лабрадориту

Лабрадорит має особливу структуру, що складається із зерен кристалів, яка надає мінералу незвичайну переливчасту красу з синіх, блакитних і золотих спалахів на темному тлі — іризації. Він залежить від кількості вкраплених кристалів. Природне забарвлення коливається від світлих сірих тонів до чорного кольору. Тому вироби з лабрадориту від київської компанії RoyalStone виглядають дорого і респектабельно. Власні виробничі можливості дозволяють нам здійснювати будь-які задуми дизайнерів.

Задовольняємо попит

Напівдорогоцінне каміння з незвичайним райдужним сяйвом полірованої поверхні відоме як облицювальний матеріал. Крім цього, з нього майстри створюють елементи декору для внутрішнього благоустрою приміщень та зовнішньої обробки, які підкорюють своїм вишуканим виглядом:

Ми також виготовляємо фігурні вироби за ескізами замовника або надаємо свої варіанти. Попит на оздоблення приміщень цим мінералом останнім часом зростає, і фахівці компанії готові задовольнити будь-які запити. Він прекрасно гармоніює з іншими матеріалами, що дозволяє розширювати межі дизайнерського пошуку.

Багатогранність пропозицій

  1. Барні стійки і стільниці з лабрадориту – предмети інтер’єру з унікальною поверхнею, які виглядають не тільки оригінально, але і розкішно. Незвичайний оптичний ефект спостерігається при зміні кута зору: коли одні ділянки темніють і «затухають», інші спалахують яскравими іскрами ніжно-блакитних і волошкових відтінків. Міцний і надійне виріб стійкий до появи пошкоджень і не вимагає особливого догляду. Полірувальний шар не потребує постійного оновлення та при акуратній експлуатації шліфування знадобиться через роки.
  2. Підвіконня з лабрадориту – чудове оформлення вікна. Під потоками сонячного світла поверхня оживе і заграє глибинним мерехтінням структури. Іризація різних ділянок вкраплень і смуг заворожує переходами райдужних вогників. Зносостійка поверхня чудово поєднується з витонченими вазонами та іншими елементами декору. Ми оформляємо кромки профілями, підклейками і фасками, які запропоновані в нашому каталозі.
  3. Східці з лабрадориту – декоративні складові для створення сходів як усередині приміщень, так і зовні. Додаткова обробка робить їх стійкими до кліматичних проявів. Природна особливість мінералу додасть фойє або холу багатий вигляд, підкресливши добробут власників.
  4. Облицювання лабрадоритом – елегантна обробка як внутрішня, так і зовнішня. Для застосування зовні підбирається камінь з відповідними характеристиками. Цоколь з цього матеріалу забезпечує будівлі монументальність і респектабельність.
  5. Бруківка з лабрадориту – надійне покриття, що становить конкуренцію бетону. Вона виглядає дорого і розкішно завдяки незвичайному зовнішньому вигляду. Вимощені ділянки можуть роками залишатися в незмінному вигляді, так як ця магматична порода стійка до стирання і механічних пошкоджень.
  6. Садово-парковий декор з лабрадориту – яскрава прикраса ландшафтних композицій. Сюди входять статуї, колони, лавки, фонтани та інше. Різьбярі нашої компанії володіють художнім смаком і майстерністю, їх умілі руки створюють справжні шедеври. Іризуючи на сонці, вони викликають мимовільне захоплення.

Напівкоштовний камінь лабрадорит вимагає особливого ставлення, тому що має високі естетичні якості. Ми знаємо все про його обробці і володіємо необхідним обладнанням для того, щоб завдяки цим виробами будь-який простір став ще кращим!

Столешница лабрадорит