Панно з мармуру

« 1 of 2 »

 

Мармурова мозаїка – мистецтво розставляти акценти в інтер’єрі

Натуральний камінь – це самий надійний і міцний матеріал, що володіє чудовими декоративними характеристиками. Його властивості були оцінені багато століть назад, про що свідчать збережені до нашого часу унікальні облицювальні композиції, різні вироби і мармурові панно. Особливо яскраві зразки музичного мистецтва демонструють флорентійські і римські зразки. В даний час мармур активно застосовується в будівельній галузі, а також для оздоблення інтер’єру або екстер’єру. Сучасні майстри виконують подібні мистецькі роботи не менше віртуозно, ніж їх попередники.

Виготовлення мозаїчного панно

Мармурова порода вважається елітною. Кожна річ з цього чудесного матеріалу здатна надати аристократичні і розкішні риси будь-якому приміщенню. Вишукані вази і свічники, камінна полиця і стільниці – все це створює атмосферу розкоші та благородства. Мармурове панно можна вважати справжнім мистецьким витвором, яке заслуговує на особливу увагу.

Будь-камінь має неповторний малюнок текстури, який створює сама природа. Дана властивість є одним з найголовніших. Майстер повинен використовуватися весь свій професіоналізм, щоб посилити природну конфігурацію каменю, не пошкодивши його малюнок. Інноваційні методи та техніка дозволяють виконувати найтоншу роботу по створенню мозаїчного панно. Мармуровим заготівлях надають будь-яку форму і використовують різні колірні поєднання. Дану технологію декору використовують для прикраси підлоги і стін. Іноді панно виконує роль окремого виробу, що доповнює інші предмети інтер’єру.

У процесі створення мозаїки використовують кам’яні фрагменти з різною формою, розміром і відтінком. Для виготовлення такої складної речі застосовують сучасну гидроабразивную технологію, яка дає абсолютно точні результати.

Якщо вас цікавить недороге панно з мармуру ціна може варіюватися в залежності від складності візерунка і робіт. Для економії коштів можна вибрати із запропонованого компанією каталогу певний візерунок. Це зручно і для тих, хто не надає принципового значення візерунку. До того ж, роботи по вже готовому ескізу виконуються швидше. Однак, при бажанні можна розробити унікальну мозаїчну композицію, яка стане майданчиком для реалізації будь-яких творчих задумів.

Нагадаємо, що мармуровий камінь володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Серед яких:

  • стійкість до температурних перепадів;
  • довговічність;
  • міцність.

Окремо варто згадати високу естетичну цінність мармуру, який має особливий блиск і відображає здатність. Особливо розкішно виглядають вироби з цієї породи під сонячними променями.

Мозаїчне панно в інтер’єрі

Подібне рішення прекрасно підходить для авторських дизайнерських проектів і для оформлення ресторанів, готелів. Широке застосування мозаїчний декор знайшов в оформленні квартир, приватних будинків. Виготовлення мозаїчного панно замовляють люди з тонким почуттям стилю і краси.

Де можна використовувати такий декор?

Перш за все, мозаїка чудово виглядати в обстановці ванної кімнати. Приваблива кам’яна композиція може зайняти всю стіну або її частину. У ванні часто використовують старовинні мотиви.

Також популярно прикраса мармурової мозаїкою дзеркал. Відмінним рішенням буде художня облицювання меблів, каміна.

Технологію панно мармур використовують і для зовнішньої обробки. Наприклад, багато котеджів прикрашають різноманітні архітектурні елементи, декоровані мозаїкою (вази, кулі та ін.).