Балясіни

Балясини з граніту
« 1 of 2 »

Компанія Royalstone пропонує гранітну балясину в Києві. Вони є декоративними стійками, що підтримують поручні сходів, балконів, балюстрад. На нашому виробництві виготовляються фігурні кам’яні стійки класичних і оригінальних форм:

  • циліндрові вироби можуть нагадувати округлі античні амфори, вазони;
  • конічна балясина виробляється з кругленнимі або ребристими кутами, скосами;
  • різьблені стійки покривають спіралевидні узори і інші орнаменти, що мають симетричний малюнок;
  • круглою балясиною є стовпи і служать додатковим декоративним елементом.

Характеристика балясини

Балясина з граніту доповнить загальну архітектурну подобу заміського будинку аристократизмом, додасть йому стриманий, строгий і в той же час вишуканий стиль. Таке можливе при використанні натурального каменю з його природною неповторністю і особливою енергетикою. Вироби з граніту заставляють по-новому оцінити не лише зовнішній вигляд котеджу, але і внутрішній інтер’єр.

  1. Маса колірних рішень дозволяє вибрати відповідний варіант з представленого декоративного каменя, який прекрасно впишеться в убрання приміщень.
  2. Надійність і міцність граніту забезпечують балясині багатолітній термін служби без замін і ремонту. Тим прекрасним зразкам античної архітектури і скульптурам, що дійшли до нас, ми зобов’язані гірським породам.
  3. Вироби стійкі до механічних і хімічних дій, а також до будь-яких кліматичних умов.
  4. Їх забарвлення стійко переносить сонячні промені.

Важливу роль грає обробка граніту, яка підсилює його гігроскопічність. Для цього ми застосовуємо гідрофобізацію. Спеціальні просочення на основі смоли заповнюють і запечатують мікротріщини і порожнини. Для поліровки балясини застосовуються поліролі, що містять натуральний віск. При цьому усуваються шорсткості, нерівності, а також  додається блиск і утворюється шар, що запобігає скупченню грязі і води.

Наші пропозиції

Ми створюємо балясину, як скульптуру – з цілісного шматка якісного граніту. Тут необхідний багатолітній досвід і навик роботи на токарних верстатах, як і відмінні знання структури каменя, ювелірна акуратність. У нашій компанії працюють різьбярі, за плечима яких багато зданих об’єктів різної складності, які створять балясину точно по ескізах або вибраному зразку.

Окрім балясини, виточуються тумби і стовпи для сходів. Роботи ведуться в строгій відповідності з проектом, який розробляється на підставі будівельних норм. Туди входить розрахунок навантаження, який диктує необхідну кількість балясини і відстань між ними, а також враховується весь витратний матеріал. Комплексний проект сходів дозволить створити надійну і міцну конструкцію в єдиному стилі, разом з поручнями, гранітними сходами, балюстрадами і іншим. Вартість балясини залежатиме від їх кількості і висоти, оскільки в сходів висота поручнів на маршах і сході може бути різною.