Підвіконня

Підвіконня з мармуру
« 1 of 2 »

Мармур (каталог мармуру…) – благородний камінь з особливою урочистою красою, яка передається виробам. Компанія RoyalStone пропонує мармурові підвіконня в Києві. Вони прикрасять будинок вишуканістю натурального каменю і при належному догляді прослужить довгі роки. У цієї гірської породи є свої недоліки, з якими успішно справляються наші досвідчені майстри.

Особливий мармур

  1. Структура мармуру може постраждати від вологи, але завдяки процедурі, яка називається гідрофобізацією, ми надаємо нашої продукції гігроскопічність.

  2. Поверхня натурального мармуру схильна до подряпин і дії кислот. Наші майстри надають пошкодженим ділянкам первозданний вигляд поліруванням і реставраційним роботами. Їх достатньо проводити раз у 5-10 років, в залежності від стану підвіконня.

  3. Колір мармуру не вигорає під сонячними променями, а сам камінь не розшаровується. Перед тим так взяти його на роботу, наші досвідчені майстри відкидають породу з тріщинами і порожнинами (кавернами).

Вироби з мармуру, використовувані в оформленні будинків, гармонійно вписуються в класичний і сучасний інтер’єр, надаючи будинку елітарність і вишуканість. Таке житло відразу зростає в ціні. Наша компанія виробляє мармурові підвіконня, підбираючи камінь за структурою і забарвленням. Природа не поскупилася та зачаровує переплетення півтонів і відтінків.

Достоїнства наших підвіконь

Якщо ви хочете в Києві купити підвіконня з мармуру, то звертайтеся в нашу компанію. Ми працюємо з камінням високої якості, у якого є ряд безумовних переваг:

  • його міцність забезпечує зерниста структура каменю, яка складається з зерен кальциту, спаяних разом. Чим дрібніші частинки кальциту, тим надійніший мармур, ціна якої від цього зростає;

  • мармур м’якший ніж граніт і легше піддається обробці. Це означає, що для обробки краю підвіконня можна вибрати оригінальний профіль з підклеюванням і без, а також фаску будь-якої складної форми. Наші майстри досягають відмінних результатів, застосовуючи сучасні верстати для обробки, такі як фрезерні, консольно-полірувальні, гідроабразивного різання та інші;

  • підвіконня з цього благородного матеріалу виглядають розкішно. Витончений малюнок, нанесений самою природою, і безліч текстур складають гідну конкуренцію іншому камінню;

  • світла мармурова поверхня підвіконь здатна відбивати світло;

  • у приміщенні з мармуровими підвіконнями в спеку завжди прохолодно, тому що у них є особлива властивість поглинати тепло;

  • цей натуральний камінь абсолютно безпечний для здоров’я;

  • після належної обробки підвіконня можна встановлювати всередині і зовні приміщень.

Наша компанія RoyalStone виробляє підвіконня з мармуру (Київ) різноманітної кольорової палітри, які підійдуть до будь-якого інтер’єру ванної кімнати, кухні, коридору. З їх зразками можна ознайомитися в каталозі. Ми розробляємо ескізи майбутніх виробів і створюємо підвіконня різні за розміром і складнощів виконання.

На виробництві виробами займаються досвідчені працівники, які знайомі зі структурою каменю і грамотно підберуть спосіб обробки. В процесі реалізації проекту ми використовуємо свою систему контролю якості на всіх етапах виробництва. У них включені вибір матеріалу, розробка ескізів, вибір способу обробки мармуру і монтаж підвіконня за місцем.