Проектування

Проектування виробів з натурального каменя

Проетирование

Вибір стилю

Для початку роботи над проектом потрібно зорієнтуватися в дизайнерських напрямках. Співробітники компанії RoyalStone допоможуть вибрати інтер’єрний стиль, який ділиться на види:

 • класицизм – переважання прямих ліній і симетрії;

 • неокласицизм – поєднання прямокутних і симетричних форм з елементами суворого декору без химерності;

 • хай-тек – поєднання скла і металу з сучасним мінімалізмом;

 • античність – наслідування стародавнім стилю античного світу;

 • модерн – наявність плавних, овальних лінії, які підкреслюють переваги натуральних матеріалів;

 • постмодерн – мікс із стилів і видів декору;

 • романтизм – поєднання зелених куточків і натурального каменю з участю садово-паркових форм;

 • бароко – наслідування помпезності XVIII століття;

 • готика – поєднання сучасного декору з антикваріатом в незвичайній готичної манері;

 • ампір – гармонія вишуканості меблів зі стриманим оформленням приміщень.

Найчастіше стилі поєднуються, даючи несподівані рішення. Все залежить від персональних переваг власників. До обраного стилю підбирається інтер’єр і відповідний декор.

Підбір натурального каменю під стиль

Наш каталог полегшить вибір каменю, так як в ньому можна подивитися весь асортимент гірських порід, які мають різноманітне забарвлення і природний малюнок. Це дозволяє повністю змінити інтер’єр, додати затишок і вишуканість. Можна замовити у нас попередній розрахунок по витраті матеріалу і вартості робіт. Наші фахівці займаються з кожним клієнтом індивідуально і точнішу ціну зможуть назвати після того, як отримають дані від замірника.

Проектування

 1. Готується ескіз, в якому відображаються обраний стиль і вироби з натурального каменю в інтер’єрі.

 2. Створюється модель приміщення на підставі отриманих вимірів.

 3. Отримання згоди замовника. На цьому етапі підключаються інженери-проектувальники, які працюють з моделями приміщень в 3D-прототипі. Створений комп’ютерною програмою простір дасть загальне уявлення про розміщення в інтер’єрі виробів з гірських порід, а також показує майбутній малюнок поверхні. Дизайнерами-візуалізаторами моделюється денне, нічне і штучне освітлення.

 4. Затверджується оптимальний варіант ескізного проекту, і починається робота над створенням креслень. Вони виконуються для відправки на виробництво, де за ними будуть створені вироби і елементи декору. У них враховується розраховане навантаження, щоб для виготовлення підвіконь та стільниць були обрані плити необхідної товщини, а також була розроблена підтримуюча конструкція.

Всі роботи з каменем ведуться на нашому потужному виробничому комплексі. Ми не співпрацюємо з посередниками, що дозволяє нашим замовникам отримувати якісні послуги і товар за оптимальною ціною. Компанія встановить спроектовані і виготовлені вироби в строк. У нас працюють досвідчені майстри з глибокими знаннями про особливості порід.

Нами реалізовані проекти для різних компаній, державних установ, приватних будинків і котеджів. Чекаємо вас, оформляйте замовлення і ставайте володарями особливої розкоші, прихованої в камінні!

« 1 of 2 »