Бордюр

Гранітний бордюр
« 1 of 2 »

Варіанти гранітних бордюрів

ГП1

ГП-1

ГП-2

ГП-2

ГП-3

ГП-3

ГП-4

ГП-4

ГП-5

ГП-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія Royalstone виготовляє гранітний бордюр в Києві на власному виробництві. Це важлива складова ландшафтного дизайну, яка надає закінченому вигляду доріжкам, виділяє зони, відокремлює їх одну від іншої. Переваги такого натурального каменя в його унікальній стійкості, тому вироби з граніту служать десятиліттями і володіють захистом для ефективного використання на відкритому повітрі. Ми використовуємо якісний і надійний матеріал.

Преимущества бордюра

Бордюри бувають різними і мають кожен своє призначення. У міському дорожньому будівництві  застосовуються стандартні види: прямолінійні або радіальні. У обробці приватних територій використовуються як стандартні, так і нестандартні бордюрні плитки. Оригінальні дизайнерські рішення вливаються в загальний архітектурний стиль і завершують упорядкованість території.

  • Гранітні бордюри стійкі до сезонних коливань температур і атмосферних осідань.
  • Вони витримують значні механічні навантаження.
  • Бордюри екологічно безпечні.
  • Гранітна плитка інертна до дії кислот.
  • Натуральний камінь естетичний.
  • Вироби з граніту надійні і мають необмежений термін служби.

Виробничий процес виготовлення бордюрів технологічно складний і вимагає професійного підходу. Ми оснащені всім необхідним устаткуванням , на якому руками дослідних майстрів створюються вироби з різними профілями і фасками. Красу граніту підкреслює поліровка каменя, що додає вишуканість виробу.

Бордюр з граніту володіє особливою красою. Дизайнери ландшафтів все частіше віддають йому перевагу. Багата колірна палітра і вибір малюнка текстури дозволяє підібрати обробку з натурального каменю, співзвучну із загальним стилем заміського будинку. Таке оформлення доріжок підкреслює елітний статус власників і окупається тим, що відсутній необхідність в його ремонті і заміні.

Послуги компанії

Широкий асортимент пропонованої продукції складає граніт різних кольорів і відтінків з унікальним природним малюнком, що дає можливість замовникам вибрати свій варіант. У нас налагоджені прямі постачання з українських і зарубіжних гранітних кар’єрів. Тому ми пропонуємо бордюр, ціна якого вигідна для споживачів. Всі плитки обробляються просоченнями, які забезпечують гігроскопічність і підвищують міцність, проникаючи в структуру каменя.

У нас можна замовити одночасне укладання бордюру і брущатки. Це дозволяє відразу розробити єдиний проект і підібрати весь необхідний матеріал. Ми працюємо по будь-яких ескізах та можемо запропонувати свої варіанти. Приклади виконаних робіт розміщені на сайті. У нас можна замовити бордюри будь-яких розмірів, ми виходимо з побажань клієнтів. Всі роботи виконуються точно в строк, починаючи з процесу виробництва і закінчуючи укладанням бордюру. Фахівці компанії допоможуть розрахувати вартість замовлення та підкажуть оптимальне рішення.