Різьба по мармуру

« 1 of 2 »

Художнє різьблення по мармуру

Будь-яке приміщення, де присутня природний камінь в інтер’єрі, перетворює в солідний і благородний об’єкт. Навіть якщо камінь позбавлений вишуканого декорування. Подібне виріб може служити базою, на основі якої можна розробити будь-який художній прийом, застосувавши різьблення і філігранну обробку. Різьба по мармуру – це трудомісткий процес обробки кам’яного матеріалу, що надає виробу високий рівень художньої краси і вишуканості.

Сучасні майстри використовують вищезгадану технологію для створення нестандартних форм з каменю або унікальних орнаментів. За допомогою різьблення можна зробити будь-який малюнок або зображення. Такий підхід до оформлення інтер’єру дозволяє розробляти ексклюзивні дизайнерські рішення, які прирівнюються до шедеврів мистецтва. Різьблені речі з натурального каменю – це найкраще свідчення про смак і аристократичності власника будинку.

Особливості використання різьблення по мармуру

Художнє різьблення по каменю є прекрасним способом досягти розкоші. Різьблений мармур знайшов широке застосування в архітектурному та інтер’єрної сфері.

Уміло використовуючи мармурові вироби, можна поступово створити унікальний інтер’єр. Цінителі природного каменю отримують справжнє задоволення від збору повноцінних колекцій, що включають різні експонати. Такий підхід хороший для заміських котеджів або парків. Наприклад, можна прикрасити внутрішні приміщення статуетками з мармуру, скульптурами, розетками та ін. Екстер’єр перетвориться, якщо використовувати різьблені барельєфи або скульптури. У підсумку, вільний простір прикрашають оригінальні предмети декору з природного матеріалу з елементами різьблення.

Можна заздалегідь спроектувати архітектуру з урахуванням декору мармурової різьбленням в конкретних місцях. Різьблений малюнок стане завершальним штрихом до оформлення сходів (кам’яне мереживо), склепіння покрівлі, колон та ін. Мармурові різьблені фрагменти прекрасно доповнюють будь-яку композицію. Якщо подібний елемент необхідно встановити на несучу конструкцію будівлі, то краще продумати все заздалегідь. Складні різьблені роботи краще здійснювати під час будівництва.

Який би варіант облагороджування своєї ділянки ви не вибрали, різьблення по мармуру буде правильним рішенням в будь-якому випадку.

Мармуровий дизайн інтер’єру

Мистецтво різьблення по натуральному каменю призначене для додання виробу бажаної форми або нанесення малюнка на поверхню. Малюнок може зображати величні орнаменти, всілякі мотиви або сюжети. Різьблені роботи можуть мати різний рівень складності, але результат обов’язково викликає захват. Існує безліч методів і прийомів, які використовуються при роботі з мармуром. Це і ювелірна різьблення, і скульптурна, а також архітектурна. Даний природний камінь прекрасно піддається обробці, відкриваючи широкі дизайнерські можливості.

Мармуровий дизайн представлений всілякими різьбленими виробами. Наприклад, гармонійно виглядає стрічка з каменю, яка майстерно прикрашає приміщення уздовж стін або від підлоги до стелі. Стрічки або кам’яний фриз зображують будь-який стиль або текстуру. Різьба по мармуру надає фрагментами стрічки опуклість і обсяг, буквально оживляючи малюнок. Подібний прийом підходить не тільки для прикраси внутрішніх приміщень, а також для зовнішньої фасадної обробки будівлі.

Художні різьблені роботи по каменю відносяться до справжнього мистецтва, яке популяризувалося в старовину і знайшло активне застосування в наше століття. Сучасні досягнення в науці і техніці дозволяють удосконалювати цей трудомісткий процес, роблячи мармурову красу більш доступною.