Стіни

Стіни з мармуру
« 1 of 2 »

Стіни з благородних гірських порід унікальні завдяки своїй особливій природній текстурі і красі. Облицювання мармуром в Києві, запропоноване компанією RoyalStone, забезпечить надійну обробку, яка прослужить багато років і підкреслить аристократичну респектабельність котеджу або заміського будинку. Власне налагоджене виробництво забезпечує відмінну якість використовуваного матеріалу. Різноманітне забарвлення мармурових плит дозволяє вибрати будь-який варіант під різний стиль.

Особливості стін з «сяючого» каменю

Мармурові стіни, крім естетики, володіють характеристиками, що відрізняють її від стін, виконаних з інших матеріалів.

  1. Здатність відбивати світло надає поверхні м’якого матового світіння, тому по-іншому цей камінь називають «сяючим».

  2. Відсутність у структурі плит сторонніх включень хімічного походження забезпечує в приміщеннях екологічну безпеку.

  3. Мармурове оздоблення надійне і при відповідному догляді може служити роками. Весь матеріал проходить процес гідрофобізації, який оберігає стіни від проникнення вологи. Оброблені спеціальними просоченнями, вони отримують додаткову міцність і захист від механічних пошкоджень.

  4. Стіни витримують високі температури.

Найчастіше оздоблення мармуром світлих тонів затребуване для ванних кімнат і турецьких лазень. За допомогою візерункових облицювальних плит ми створюємо для цих приміщень стиль, з яких найпопулярнішим залишається грецький. Стіни з каменю не поглинають вологу і служать оригінальним прикрасою, викликаючи гордість у своїх власників. Вони випромінюють спокій і умиротворення, ніж зміцнюють психологічне здоров’я.

Різноманітність фактур

Наші фахівці користуються сучасними методами обробки кам’яних плит, тому облицювання стін мармуром наближається до високого мистецтва. Крім мозаїки, за бажанням клієнта ми надаємо їм будь-яку фактуру:

  • матова поверхня мармуру виглядає натурально, і на ній немає слідів обробки, що підкреслює природну красу стін;

  • шорсткість і нерівність, одержувані шліфуванням, ефектно виглядають на поверхні зі світлої породи;

  • Полірування мармуру, забезпечує дзеркальний блиск, виявляє природну текстуру і малюнок каменя;

  • рельєфна структура виходить за допомогою бучардування або точкової обробки і надає легку недбалість;

  • наліт старовини, що досягається піскоструминним методом, виглядає благородно;

  • ефект стіни, складеної з грубо обробленої породи, досягається шляхом застосування колотої обробки.

Разом зі стінами ми пропонуємо укладання підлоги з мармуру, що допоможе додати простору єдиний стиль. Ми працюємо за ескізами замовника будь-якої складності або розробляємо свої варіанти. (докладніше про проектування…) Для того, щоб визначитися з вибором, ми пропонуємо ознайомитися з представленими зразками. При наданні послуг і виконанні замовлення фахівці нашої компанії виходять з інтересів клієнтів і підбирають оптимальні варіанти з підбору матеріалу. У нас ви отримаєте відповіді на всі виникаючі питання.