Напівдорогоцінне каміння

« 1 of 16 »

Напівдорогоцінне каміння

Напівдорогоцінне каміння (фото, звичайно, не передає всю його красу) не так часто використовують для оздоблення приміщень і виготовлення різних виробів, наприклад, стільниць або ступенів. Це і не дивно, адже вартість таких каменів не маленька, і дозволити собі їх використовувати при оформленні інтер’єрів може не кожен.

Але, незважаючи на цей факт, зовнішній вигляд напівдорогоцінного каміння не перестає дивувати своєю красою.

Про плюси

Будь-який виріб, виконане з напівдорогоцінного каменю, буде виглядати чудово. Приміщення змінитися до невпізнання. Такі вироби неодмінно статут центром загального огляду і захоплення.

Вироби з напівкоштовних каменів привертають увагу навіть самих вимогливих цінителів прекрасного.

До переваг також можна віднести:

  • довговічність;

  • зносостійкість;

  • стійкість до перепадів температур;

  • наявність унікального малюнка;

  • міцність;

  • вишуканість.

Про користь

А чи знаєте ви, що кожен камінь володіє унікальною енергією. Так, наприклад, одні камені сприяють поліпшенню самопочуття, а інші налаштовують душевну рівновагу. В даний час це називають «терапія розкішшю».

Багато заможні люди за допомогою коричневого агата обробляють предмети інтер’єру, будучи впевнені, що цей камінь здатний захистити їх від неприємностей.

Рожевий кварц заспокоює і сприяє процвітанню, а тигрове око надає домочадцям енергії і піднімає настрій.

Кожен напівкоштовний камінь має енергію. Так, наприклад, аметист здатний допомогти в лікуванні хвороб. Він підходить для людей із захворюваннями нервової системи. Також він допомагає позбутися від нічних кошмарів і безсоння.
А ось, яшма вважається захисником дітей та молодих мам від пристріту і псування.

Різноманітність напівдорогоцінного каміння в інтер’єрі

Напівкоштовні камені, купити які за прийнятною ціною ви можете на сайті компанії RoyalStone, додаткової обробки не потребують, і самі по собі є витвором мистецтва.

Наявність таких каменів у будинку свідчить про достаток і гарний смак власника.

Добре підібраний камінь відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, в незалежності від того, в якому стилі оформлено приміщення.

Каталог напівдорогоцінного каміння:

  1. Аметист – представлений в пурпурно-фіолетового кольоровій гамі: від ніжних до темних відтінків фіолетового. Такий камінь універсальний – підійде навіть при обробці стін у ванній.

  2. Кварц. Колірна гамма представлена бежевим кольором, рожевим і сірим різної тональності, а також відтінками коричневих кольорів. Особливо цікаво кварц виглядає в поєднанні з підсвічуванням. Це обумовлено тим, що камінь відносно прозорий.

  3. Агат. Для нього характерна контрастність і яскравість. Вироби з нього виглядають розкішно.

  4. Яшма. Характеризується наявністю незвичайної текстури (тигрове забарвлення, вкраплення) та насичених кольорів.

Купити напівдорогоцінне каміння (Київ) на сайті компанії RoyalStone – відмінне рішення для тих, хто бажає надати приміщенню вишуканості і респектабельності. Так, наприклад, стільниця з напівдорогоцінного каменю неодмінно стане гідною прикрасою вашої кухні.