Каміни

Каміни з граніту
« 1 of 2 »

Український Граніт  або Імпортний граніт – особливий камінь, здатний передати свою природну красу будь-якому виробу, у тому числі і каміну, який втілює домівку, даруе затишок і тепло. З його появою перетворюється весь інтер’єр приміщення, а кімната, де він буде встановлений, стане улюбленим місцем відпочинку для всієї сім’ї. У Києві облицювання камінів якісним гранітом від компанії Royalstone додає їм вишуканість і розкіш.

Характеристики камінів

Каміни з натурального граніту мають особливі властивості, які роблять їх унікальними:

  • жаростійкість – вони витримують високі температури без збитку для зовнішнього вигляду;
  • надійність і міцність – їх обробку неможливо пошкодити;
  • екологічна безпека – граніт не виділяє токсичних речовин і нешкідливий для здоров’я;
  • довговічність і зносостійкість – вироби прослужать не одне десятиліття.

Гранітні каміни очищаються від пилу і забруднень простою вологою тканиною. Періодично їх потрібно обробляти спеціальними складами для догляду за виробами з натурального каменя. Нанесений поліроль додасть поверхні блиск і забезпечить шар, відштовхуючий пил і забруднення.

Портал для каміна з граніту унікальний, оскільки природний малюнок неповторюваний. Різьбярі створюють декор, враховуючи забарвлення і фактуру каменя. Деколи вони підказують дизайнерам оригінальні знахідки і незвичайні рішення. Оформлення елементами декору необхідне для того, щоб вибраний образ отримав логічну завершеність.

Цей предмет інтер’єру підкреслить успішність своїх господарів і стане гідною прикрасою заміського будинку. Наші майстри виконують каміни по будь-яких ескізах і створюють портали різних конструкцій:

  • кахельні – виконуються в стилі українських печей;
  • прістінні – портал встановлюється впритул до стіни, економлячи місце;
  • острівні – каміни можуть знаходитися посередині приміщення;
  • кутові – вбудовуються в кут приміщення.

Облицювання гранітом надає камінам будь-яку форму. Він може бути виконаний в аристократичному англійському стилі або витонченому французькому. За бажанням замовника у нього удома може з’явитися джерело тепла, схоже на українську народну грубку або італійське вогнище. Поверхням плит додається різна фактура – від дзеркальної поліровки до імітації неотесаного каменя.

Наші переваги

У нас власне виробництво, на якому виготовляється все необхідне. Це дозволяє обходитися без посередників, дотримуватися оптимальних цін і розширювати асортимент як облицювання, так і елементів декоративної обробки. Ми набуваємо гранітних плит у перевірених постачальників безпосередньо з кар’єрів. У каталозі представлені зразки всіх відтінків з неповторним природним орнаментом і особливим малюнком текстури, властивим граніту.

Гранітний камінний портал ушляхетнює інтер’єр. Він стане центром уваги гостей, оскільки виглядає оригінально, модно і елегантно. Нашими майстрами напрацьований чималий досвід, що дозволяє створювати каміни якісної кладки, з якими не виникне проблем в ході експлуатації. Ми дотримуємо всі заходи протипожежної безпеки і при здачі замовлення обов’язково детально консультуємо господарів, які заходи повинні дотримуватися, щоб запобігти факту спалаху.