Бруківка

Бруківка з граніту
« 1 of 2 »

Укладання бруківки з шматків граніту від компанії Royalstone дає надійне і довговічне покриття, стійке до дії зовнішнього середовища. Наші робітники можуть виконати її у вигляді витіюватих узорів і мозаїчних малюнків. Для цього створюються ескізні проекти. Кожна гранітна плитка підбирається за кольором і ріжеться на куби або сегменти згідно із задумом. Багатство відтінків дозволяє викладати яскраві мозаїчні панно, які мало чим відрізняються від художніх полотен.

Види гранітної бруківки

Повнопилена
Колота
Пилено-колота
 Галтована 

1

Емельяновська

2

Емельяновська

3

Емельяновська

4

Емельяновська

5

Покостівська

6

Покостівська

7

Покостівська

8

Покостівська

9

Габбро

10

Габбро

11

Габбро

12

Габбро

13

Лезніковська

14

Лезніковська

15

Лезніковська

16

Лезніковська

17

Межирічська

18

Межирічська

19

Межирічська

20

Межирічська

21

Маслівська

22

Маслівська

23

Маслівська

24

Маслівська

25

Дидковичська

26

Дидковичська

27

Дидковичська

28

Дидковичська

29

Капустянська

30

Капустянська

31

Капустянська

32

Капустянська

33

Жадківська

34

Жадківська

35

Жадківська

36

Жадківська

Характеристика гранітної бруківки

Така бруківка ціна якої залежить від кількості витраченого матеріалу і складності орнаменту, підкреслить високий соціальний статус господарів і прикрасить:

 • садові доріжки;
 • клумби;
 • внутрішній двір заміського будинку;
 • майданчик перед центральним входом;
 • територію довкола відкритого басейну і багато що інше.

Гранітна бруківка володіє особливими характеристиками, які і визначають її як якісне покриття:

 1. Працює природним дренажем, що поглинає дощову і талу воду, не утворюючи калюжі, оскільки вона відразу просочується в щілині між плитками.
 2. Бруківка колота на окремі фрагменти, безпечна для екології. Вона є натуральним каменем, який не токсичний, на відміну від асфальту або бітуму. Рівень радіоактивних випромінювань не шкодить здоров’ю, оскільки він набагато нижчий за середньостатистичні значення.
 3. Має необмежений термін служби, оскільки граніт – одна з найтвердіших порід на Землі. Перші незначні зміни поверхні з’являться років через п’ятдесят.
 4. Легко демонтується і укладається назад, наприклад, при необхідності проведення земляних робіт.
 5. Гранітні плити надійніше бетонних. Вони стійкі до перепадів температур, впливаю вологи і ультрафіолетових променів. Їх відрізняє висока опірність до всякого роду механічних пошкоджень.

Методи і особливості робіт, що проводяться

Бруківка від виробника – відмінна економія. Ми самі виробляємо плитку для бруківки і займаємося її укладанням. Цей вигляд робіт вимагає певних знань і досвіду, якими володіють наші майстри.

 1. Вибраний майданчик бетонується або засипається щебенем. Бетонування вважається надійним методом, але трамбівка щебеня – ефективним і менш дорогим. Наші фахівці детально розповідять про методи укладання бруківки ціна кожного з яких залежить від характеру грунту, термінах мощення і так далі.
 2. В процесі укладання враховується водовідведення. Для цього майбутній бруківці і отмосткам задається певний кут нахилу, розрахований на стадії проектування. Це ніяк не позначиться на орнаменті або узорі, оскільки перепад рівнів плавний і складає від одного до трьох сантиметрів.
 3. Укладання бруківки відбувається з врахуванням того навантаження, яке її чекає. Кожен елемент садиться на суміш постукуванням гумовим молотком. Якщо мощення йде рівними рядами, то між складовими оставляєтся невеликий зазор. В разі викладання орнаменту (наприклад, у вигляді віяла) зазор буде ширший.
 4. Після процесу укладання всі щілини і зазори заповнюються сумішшю, а замощений майданчик рясно проливається водою. Свіжоукладена бруківка буде готова до експлуатації не раніше чим через десять днів, протягом яких по ній не можна ходити.

Враховуючи дорожнечу використовуваного матеріалу, не варто економити на якості мощення і залучати для цього неперевірених робітників, в яких може бути відсутнім досвід роботи з гранітом. У результаті економія може обернутися грошовими втратами і згаяним часом.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб отримати розкішну бруківку, яка виглядатиме не лише красиво, але і додасть елітарну вишуканість вашому ландшафтному дизайну.

Щоб купити бруківкуз граніту в Києві, звертайтеся до нас і ми запропонуємо вам самі різні варіанти, про які не кожен чув, а тим більше бачив і є унікальна можливість поглянути у нас в шоу руме все що Вас цікавить.