Каміни

Каміни з мармуру

« 1 of 2 »

Мармурові каміни

Каміни з мармуру в Києві від компанії RoyalStone – поєднання стилю і розкоші за прийнятними цінами. Наявність власного виробництва дозволяє нам дотримуватися розумних цін. Ми впевнені в якості своїх виробів. На фото представлені етапи виготовлення камінів, які створюються досвідченими майстрами, починаючи із закладки та закінчуючи мармуровим облицюванням.

Каміни прикрашають не тільки заміські будинки або котеджі. Все частіше їх замовляють власники елітного міського житла. Оздоблення каміна з благородного мармуру прикрасить домашнє вогнище вишуканістю і створить справжній сімейний затишок. У ньому дивовижним чином поєдналися практичність, надійність і велич натурального каменю. Наша компанія виготовляє портали для каміна в Києві, які стають гордістю інтер’єру. Зібрані нами каміни зігрівають власників своїм теплом довгі роки.

Вибір порталів

Під час облицювання каміну дотримуються класичного стилю, про що говорить строга симетрія точно вивірених ліній. Елементи декору перетворюють його в розкішний предмет інтер’єру, який підкреслить успішність власників будинку. У каталозі представлений асортимент мармуру, серед якого можна вибрати підходящий варіант не тільки для порталу, але і для оформлення торця плит, вибравши відповідний профіль.

Камінні портали бувають двох типів:

  • з відкритою топкою – не призначені для обігріву приміщення, але радують око видовищем потріскуючого полум’я, створюючи атмосферу особливого затишку;

  • із закритою топкою – несуть не тільки декоративну, але і функціональне навантаження, так як вони призначені для опалення приміщень.

Для установки конструкції вимагається підготовка димоходу і фундаменту через велику вагу. Від розміру вибраного порталу залежить його розташування. Він може розміститися біля стіни, в кутку або посередині кімнати. У цьому випадку топка повинна бути спрямована в бік зони для відпочинку.

Переваги

Ми виготовимо на замовлення камін будь-якої складності, так як пропонований нами товар штучний, зібраний вручну детальніше про виробництво.. . Облицювання мармуром – завершальний етап, надає каміну закінчений вигляд. Його переваги – це:

  • розкіш натурального каменю;

  • жароміцність і вологостійкість;

  • функціональність;

  • збірка вручну дозволяє зібрати камін будь-якого бажаного розміру і встановити його в будь-якому обраному місці;

  • мармурова поверхня зносостійка і за нею легко доглядати;

  • натуральний камінь нешкідливий для здоров’я;

  • облицювання стійка до різного роду впливів, так як вона оброблена спеціальним складом.

Замовлення

Оздоблення каміна складається з підготовки димоходу, складання камінного порталу, монтажу камінних полиць, кріплення елементів декору та інших деталей. Всі елементи з каменю виготовляються тільки з якісної сировини. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, на якому працюють майстри своєї справи. Ми приймаємо замовлення на виконання камінів з будь-яких ескізів. Якщо немає можливості надати свій ескіз, то фахівці компанії допоможуть його розробити.

Працюючи над замовленням, майстри враховують всі побажання клієнта, а також загальну стилістику приміщення і будинку, щоб камін гармонійно з ними виглядав. Наші співробітники знаходяться завжди на зв’язку і готові оперативно відповісти на всі питання. З власниками будинку узгоджується кожен етап робіт, для того щоб камін став не тільки прикрасою, але і улюбленим куточком, який дарує комфорт.

Приклад перевтілення каміна від компанії RoyalStone